Дуб на вул. Енергетичній став пам’яткою природи

дуб
Опубліковано:

Фото: Твоє місто

 

Сьогодні, 25 лютого, відбулася сесія Львівської міської ради, де більшість депутатів підтримали ухвалу «Про надання згоди на оголошення окремого дерева ботанічною пам’яткою природи місцевого значення». Це означає, що дуб на вул. І. Франка, 157-а — вул. Енергетичній, 19 оголошений ботанічною пам’яткою природи місцевого значення.

«Йдеться про дуб на вул. Енергетичній, який є фактично найбільшим у Львові. Це робиться на звернення мешканців, але у нас є ще 130 кандидатів, яких ми ініціюємо. Але за волею мешканців ми виносимо ухвалу щодо цього дерева раніше», — зазначила Олександра Сладкова, керівниця управління екології та природних ресурсів.

Обхват його стовбура — 5 метрів, тому дуб є найбільшим у своєму роді в місті. Має 150, а, можливо, й 200 років. Він доволі добре зберігся, а статус природної пам’ятки забезпечить йому постійний моніторинг. Дерево стане об’єктом заповідного фонду.

«Якщо хтось захоче там будуватись чи вести інші господарські роботи, мусить чинити так, аби не завдати дубові шкоди. Дерево потрібно зберегти для майбутніх поколінь», – додала Олександра Сладкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Районний туризм: екскурсії Сиховом.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ