Довжик, батон і велика церква – на кожну літеру сихівське слово

Опубліковано:

Команда Сихів Медіа створила унікальний проєкт “Сихівська Абетка”, зібравши слова, з якими асоціюється рідний район.

“Сихів Медіа” запускає новий проєкт “Абетка Сихова“, в якій показуємо унікальність Сихівського району через призму літер українського алфавіту. Тут не буде складних термінів чи словотворів, а будуть слова та вислови, згадуючи про які в голові виникає фраза “так, це мій Сихів”.

Мета проєкту – максимально лаконічно та чітко передати суть, спонукаючи при цьому дізнаватися більше про рідні місця. Використовуючи “Абетку Сихова” як інструмент для навчання, ми будуємо діалог між поколіннями та між людьми з різним досвідом та світоглядом, зрештою, між батьками та дітьми. “Абетка Сихова” – це не про навчання чогось нового, а про поглиблення знань того, що нас оточує, тому це важливо знати й передавати іншим, ніби естафетну паличку.

Зазначимо, що протягом місяця в межах ініціативи ми щодня публікуватимемо одну букву і слово, яке асоціюється у сихівчан із районом. Трьох найуважніших читачів чекатиме приємний бонус, тому готуйтеся прогулятись районом та слідкуйте за оновленнями тут та в Інстаграмі. Обіцяємо, погана погода не зашкодить реалізації нашого задуму. Тож готуйте ноги до прогулянки. Вам сподобається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Telegram з’явився чат-бот для підлітків

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ