Довідник кінолокацій міста: скоро у Львові

Опубліковано:

Фото: Збруч

 

 

Львівська компанія «MKK film service» розпочала збір матеріалів для проєкту «Створення професійного довідника кінолокацій міста Львова — LVIV LOCATION GUIDE», який завершиться 2021 року.

На сьогодні вже визначено категорії локацій для зйомок та сформовано єдині правила для їх опису, що відповідатимуть міжнародним стандартам та зможуть задовольнити запити будь-якої складності. Зробити це допоміг досвід світових кінокомпаній.

«Ми розподілили львівські локації на must have, які на нашу думку, обов’язково мають бути представлені в довіднику, та вже розпочали фотосесії. Решту оформили у так званий лонг-лист. Завдяки консультаціям із локальними фахівцями, українськими локейшен-менеджерами та продакшенами, сподіваємося скоротити його до найбільш унікальних та привабливих для міжнародного ринку», — розповідає Ірина Клименко, координатор проєкту.

LVIV LOCATION GUIDE буде оформлений у вигляді онлайн-каталогу, доступ до якого матимуть всі зацікавлені, а не лише виробники аудіовізуального контенту. Матеріали довідника також планують розмістити в майбутній онлайн-базі українських локацій для зйомок, над якою зараз працює Українська кіноасоціація за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівський бронетанковий завод побив рекорд у модернізації танків

Сихів Медіа