Домівка врятованих тварин оголосила великий збір кімнатних рослин

Домівка
Опубліковано:

Фото: Гарбуз. info

 

Якщо у вас є зайві кімнатні рослини, то не викидайте їх. У Домівці врятованих тварин їх не вистачає. Про це пише співзасновник Домівки врятованих тварин Орест Залипський.

Рослини збирають не просто для декорування приміщення, де мешкають тваринки. Засновники Домівки готують проєкт, деталі якого поки тривають у таємниці. Сам проєкт запрезентують назагал через 1,5-2 місяці. “…нам трішки потрібна ваша допомога, нам потрібно багато вазонів, і великих, і малих, різних. Тож кому не шкода, чи може не потрібні рослини, ми залюбки прийняли б їх”, – розповів Залипський і пообіцяв, що рослини в Домівці будуть жити довго і щасливо.

Також Домівці потрібні ялинки. Тож, якщо раптом ви ще не винесли свою, можете це зробити за адресою: вулиця Олекси Довбуша, 24. 

Додамо, що домівка врятованих тварин – унікальне місце для Львова. Тут можна побачити тварин і птахів, які важко зустріти у дикій природі – козулю, єнота, канюка, бабака. Відвідини місцини безкоштовні, хіба що можна прихопити з собою якоїсь їжі для тварин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Автобус №40 повертається до свого маршруту

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ