Як за допомогою мобільного додатку EcoHike можна очистити довкілля

Опубліковано:

Фото: Укрінформ

 

В Україні презентували додаток EcoHike міжнародної компанії GlobalLogic GlobalLogic Lviv, який показує сміття в Карпатах.  Крім цього, функціонал дозволяє шукати вирубані ліси та інші об’єкти. Про це повідомляє Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

Якщо туристи знайшли місце скупчення сміття, але не можуть прибрати його самостійно, вони відзначають його на карті, додають опис проблеми та її фото. Інші користувачі можуть прокласти маршрут свого відпочинку так, щоб прибрати зазначену місцевість і змінити інформацію про неї в додатку. Таким чином, спільними зусиллями українці зможуть посприяти поліпшенню екологічної ситуації в Карпатах та Україні в цілому.

У додатку ви побачите карту з опціями «пошук по проблемах», «повідомити про проблему», «офлайн-карта». Часто у горах немає інтернету, проте ви все одно можете завантажити в застосунок інформацію. Коли мережа з’явиться, додаток синхронізує дані. 

Додаток EcoHike можна завантажити в App Store та Google Play. Повноцінно він запрацює із серпня, згодом планується розширити охоплення і на інші країни світу.

Нагадаємо, що ви також можете долучатись до прибирання у парку Івана Павла ІІ, яке проходить раз у два місяці.  Остання толока була 27 липня, на яку прийшло 15 людей, весь час прибирання зайняв  приблизно три години. За цей час активні мешканці разом з активістами громадської ініціативи «Чистий Сихів» встигли прибрати тільки частину парку та зібрати понад 35 великих пакетів зі сміттям. Ми і надалі повідомлятимемо про наступні толоки. 

Сихів Медіа