Добірка з 5 курсів безкоштовної психологічної допомоги

Опубліковано:
WIKI бібліотека

Війна ділить життя на “до” і “після”. Інколи здається, що все вже втрачено, а виходу зі складної ситуації немає. Дуже важливо в такий час отримувати професійну підтримку. Ми підібрали 5 курсів безкоштовної психологічної допомоги, завдяки яким ви зможете покращити свій психоемоційний стан.

1. Онлайн-група підтримки для матерів, чиї діти на війні

Щосереди, о 17:00, відбуваються розмови з психологинею та психотерапевткою Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Мариною Маєвською. Під час онлайн-зустрічей кожна матір, яка чекає на свою дитину з війни, зможе поділитись своїми переживаннями з психологинею та іншими жінками, які потрапили у таку ж ситуацію. Зареєструватись можна за посиланням

2. Арттерапія для дорослих

WIKI Бібліотека, що на проспекті Червоної Калини, 58, запрошує сихівчан та сихівчанок на арттерапевтичні зустрічі, які проводитимуть щочетверга у липні. Працівниці Інституту інтегративної терапії використовуватимуть цю техніку в терапії для того, аби допомогти людині повністю розслабитись та зануритись в себе. Окрім цього, на охочих чекають безплатні майстер-класи, мінітренінги, лекції з історії України та психологічні консультації. Для відвідування зустрічей необхідна попередня реєстрація.

3. Підтримка постраждалих від війни у Чорнобильській лікарні

Медики Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, вул. Дністерська, 27, запрошують приєднатись до проєкту “Діти і війна”. Участь безплатна, проте є вікові обмеження – діти від 8 років та дорослі. Заняття проводитимуть у групах. Впродовж 5 очних зустрічей, кожна з яких триватиме по 90 хв, професійні психологи допоможуть зменшити тривожність, дратівливість, а також навчать, як впоратися зі стресом та як подолати складний етап життя. 


4. Мистецький клуб для дітей у Центрі Довженка

Ціль такої творчої ініціативи — допомогти дітям-переселенцям полегшити біль жахливих спогадів, спілкуватися та творити щось нове, зцілюватися через мистецтво. Заняття для дітей та підлітків проводять у Центрі Довженка, проспект Червоної Калини, 81. На малечу віком від 4 років чекатимуть  заняття з дизайну, малювання, читання. Тривалість кожного уроку —  45 хвилин. Для відвідування занять необхідна попередня реєстрація за посиланням.

5. Психологічна допомога від Львівського міського центру

На його базі вже діє «Гаряча лінія». У разі потреби, люди можуть зателефонувати за номером 0 800 307 305 та отримати безкоштовну психологічну допомогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допоможіть львівським волонтерам врятувати життя тварин

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ