До всесвітньої акції «Година коду» долучилось понад 3 тисячі львівських школярів

Опубліковано:

У грудні 2021 року понад 3300 учнів із 95 шкіл у Львові взяли участь у «Годині коду» — глобальній ініціативі з популяризації програмування серед школярів. Протягом тижня відбулося понад 130 онлайн-уроків, які проводили 60 досвідчених менторів, серед яких й інженери компанії GlobalLogic. Глобально до акції долучилось понад 150 мільйонів учнів зі 180 країн світу.

Про це повідомляють в прес-службі ЛМР.

Мета акції «Година коду» – розповісти школярам про програмування за одну годину та показати, що інформатика може бути веселою і цікавою. Ініціатива тривала тиждень  і відбувалася в рамках Тижня вивчення інформатики. У 2021 році на офіційному сайті акції «Година коду» було зареєстровано близько 86 тисяч подій, із яких 84 – в Україні. Цього року через карантинні обмеження уроки програмування проходили онлайн.

До акції долучились учні 10-х класів із майже ста шкіл Львова. Заняття проводили досвідчені інженери з українських ІТ-компаній – всього 61 ментор. В Україні одним із партнерів ініціативи стала GlobalLogic – 10 спеціалістів від компанії ділилися досвідом, розповідали про базові принципи ІТ і особливості роботи з технологіями – розбиралися, хто такий DevOps engineer і як працювати з AI- та ML-технологіями. Ці лекції прослухали понад 300 львівських школярів. 

«Акція «Година коду» вже стала традиційною та щорічною для львівських шкіл.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ