Для заснування фонду пам’яті сихівчанина Олега Воробйова зібрали ​​75 000 доларів

Опубліковано:

Львів’яни зібрали для заснування фонду пам’яті сихівчанина Олега Воробйова 75 тис. доларів, ці кошти підуть на стипендії для студентів УКУ. Фонд започаткували в Українському Католицькому Університеті у червні 2022 року.

Олег Воробйов –  був учасником програми Master of Science in Technology Management Бізнес-школи УКУ. COO у The Spares Expert LtD, засновник курсу психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції “Щасливі разом”. Боєць служив у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України. В Олега Воробйова залишилися дружина, син та донька, сім’я мешкала в Сихівському районі.

«Саме сьогодні, 11 травня, герой Олег Воробйов, який загинув в російсько-українській війні, мав би святкувати свій 46 день народження. І найменший подарунок, який ми можемо зробити – це здійснити його мрію щодо доступної якісної освіти. Цей фонд допоможе не тільки майбутнім членам спільноти здобувати гідну освіту в Україні, але й назавжди збереже ім’я героя в пам’яті поколінь, який віддав своє життя за майбутнє нашого народу», – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, минулого року на честь Героя Олега Воробйова в УКУ започаткували стипендійний фонд. Небайдужі наповнювали його своїми донатами під час  подій, зокрема під час щорічної зустрічі випускників Alumni Leadership Day, благодійних вебінарів та аукціонів, під час святкування 15-річчя LvBS, внескам від українського бізнесу та анонімних жертводавців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий хірург з Туреччини безкоштовно консультуватиме і оперуватиме маленьких пацієнтів Чорнобильської лікарні

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ