Для сихівських підлітків організували табір в Швейцарії

Опубліковано:

Львівські підлітки на два тижні поїхали у табір в Швейцарії. Хлопці і дівчата вивчають права людини, ораторське мистецтво, інформаційну політику, проєктний менеджмент і все це в форматі інтенсиву англійською мовою.

Цьогорічний табір від ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” – це інтенсив для підлітків віком 14-15 років, для учасників навчання тренінги проводять щодня. Аби стати частиною команди, яка відправилась на навчання у Швейцарію, дітям чи їх батькам потрібно було заповнити та відправити заявку, пройти відбір та на два тижні поїхати зі Львова в Європу.

Міжнародний молодіжний табір стартував 2 лютого і триватиме до 18-го. Протягом двох тижнів підлітки та команда супроводжуючих житимуть, навчатимуться і веселитимуться в швейцарському місті Троген.

Львівська молодь відвідує Швейцарію в рамках програми «Education and intercultural competence – worldwide», що організована фондом “Pestalozzi Children’s Foundation” спільно з ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”. На два тижні 40 учнів шкіл №80, 93, а також ліцеїв “Оріяна” та “Сихівський” поринули у вивчення прав людини за понад 2000 кілометрів від дому.

“Мета табору – вивчення українською молоддю, зокрема учнями сихівських шкіл, прав людини, адже це основна річ. Також, зі свого боку, ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” навчає дітей бути конкурентно спроможними, бути готовими до профорієнтаційних викликів, вміти репрезентувати себе, ораторського мистецтва.

Чому два тижні? Так вирішила приймаюча сторона, вони визначили таку програму, для них цього часу достатньо, аби діти опанували основи прав людини,” – прокоментував Ігор Шолтис, співорганізатор табору.

Організатори табору сподіваються, що ситуація з пандемією в світі врешті врегулюється і цьогоріч вдасться провести ще не один міжнародний табір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хочеш знайти роботу? Вакансії Сихівського району.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ