Для львів’янина Лондонський марафон розпочався біля Арени Львів

Опубліковано:

Фото: Віктор Легкодух 

 

Лондонський марафон провели 3 жовтня. Учасники повинні були подолати дистанцію у 42 кілометри за 23 години 59 хвилин.

Ветеран АТО Віктор Легкодух вдруге взяв участь у Лондонському марафоні, який через карантинні обмеження відбувся віртуально. Дистанцію атлети повинні були здолати у зручному для себе місці, а результати зафіксувати онлайн.

Свій шлях чоловік почав долати навколо “Арени Львів”. 42 кілометри він повинен був проїхати у візку, на якому пересувається після поранення хребта в зоні АТО.

“Сьогодні я долав дистанцію Лондонського марафону, але не вийшло його завершити до кінця через те, що додаток, який відстежував маршрут марафону просто в один момент перестав працювати. Це сталося, коли я подолав 27 кілометрів”,– зауважив учасник марафону Віктор Легкодух. 
Львів’янин зазначив, що для нього це буде наукою на майбутнє. Він зрозумів, що наступного разу слід брати із собою ще якийсь трекер, який вимірює подолану дистанцію.

Зазначимо, що чоловік був учасником російсько-української війни, випускником Академії сухопутних військ імені Сагайдачного, членом національної збірної “Нескорених”. Віктор Легкодух взяв участь у цьому марафоні вдруге. Торік львів’янин долав дистанцію з Києва, де саме проходив навчально-тренувальний збір до Invictus Games. 42 кілометри Легкодух тоді здолав за 5 годин 51 хвилину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Здоровому духу – постійного руху! Як використання автомобіля скорочує вам віку?

Сихів Медіа