Депутати Солонківської сільради захопили 44 ділянки землі, на якій має бути дорога з Сихова

Опубліковано:

Земельне управління порахувало, що посадовці Солонківської сільської ради приватизували 44 ділянки (12,21 га землі) вартістю 2,7 млн грн. Ця земля внесена у Генплан Львова як проєктована дорога, яка має з’єднати житловий мікрорайон “Сихів” від проспекту Червоної Калини до вул. Стрийської. Частина з цих земель все ще є городами, а частину – встигли забудувати.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач на своїй сторінці у Facebook.

“Нещодавно ДБР повідомило про підозру шістьом посадовцям Солонківської сільської ради, які, цитую, “незаконно приватизували ділянки, запроєктовані під будівництво дороги… Вони незаконно вилучили з комунальної власності три земельні ділянки вартістю 2,7 млн грн. Ми вирішили теж пильніше придивитися до ділянок в цьому районі – провести такий собі моніторинг.”

написав Любомир Зубач

Раніше на території громади збиралися побудувати нову вулицю, яка б з’єднала Сихів з районом “Арена Львів”, проте на початку 2021 року стало відомо, що земельну ділянку під майбутньою дорогою вивели з комунальної власності та приватизували.

“Ще в травні 2021 року розповідав про те, як 2 гектари землі майбутньої вулиці Вернадського (проєктованої) віддали приватним особам під город. І не зупинило чиновників-схематозників, що ця земля була давно на той час внесена у Генплан Львова як власне проєктована дорога – у планах вона має з’єднати житловий мікрорайон “Сихів” від проспекту Червоної Калини до вул. Стрийської.

На щастя, цим кейсом зацікавились правоохоронці. І от маємо перші результати. Але справа і масштаби діяльності ділків насправді набагато більші.”

Любомир Зубач

Моніторинг управління земельних ресурсів засвідчив: станом на лютий цього року аж 44 ділянки розташовані в межах червоних ліній проєктованої дороги Вернадського.

Частина з цих земель все ще є городами, а частину – встигли забудувати. На частину ділянок вже є арешт, але деякі все ще “у вільному плаванні”.

Нагадаємо, 8 лютого ДБР повідомило про підозру депутату та 5 посадовцям Солонківської сільради, які дозволили незаконно приватизували ділянки під будівництво дороги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулиці Стрийській збудують перший перехоплювальний паркінг

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ