Депутати проголосували за револьверний фонд: що це означає для сихівських ОСББ

Опубліковано:

Сьогодні, 2 листопада, на пленарному засіданні Львівської міської ради депутати проголосували за участь міста в програмі Револьверного фонду міст асоціації “Енергоефективні міста України”. Участь Львова в програмі дозволить збільшити підтримку ОСББ, зокрема в питаннях ремонтних робіт.

Мета програми – допомогти громадам у наданні безкоштовних позик юридичним особам, зокрема ОСББ, для підтримки реалізації заходів енергоощадності і модернізації, виконання проєктів і програм з енергоефективності та клімату, а також сприяння місцевим ініціативам з енергетичного переходу в ситуаціях, коли гроші потрібні “тут і негайно”.

“Ідея револьверного фонду застосовується в інших містах, це хороша американська та європейська практика підтримки ОСББ та подібного утворень, які діють в відповідних країнах. Конкретно над цією програмою я разом з колегами з департаменту житлово-комунального господарства та ресурсного центру підтримки ОСББ працювали останні три місяці,” – прокоментував Тарас Репицький, депутат ЛМР та голова кількох львівських ОСББ.

Підтримка револьверного фонду ОСББ дозволить мешканцям здійснювати ряд покращень будинків, в тому числі облаштування даху, покращення інклюзивності безбар’єрності та доступності, адже це важлива складова нашого міста в майбутньому

“Револьверний фонд важливий для міської ради тому, що ми збільшуємо підтримку для ОСББ, для об’єднань громадян, які разом вирішили міняти свої будинки і робити, там відповідні ремонти. Револьверний фонд є хорошим доповненням до уже діючих програм від міської ради. Отож, якщо в мешканців Сихівського району, матимуть будь-які запитання щодо участі в програмі, вони можуть звертатися і до мене безпосередньо, і в ресурсний центр ОСББ, аби разом, власне, ці ідеї розвивати”, – додав Тарас Репицький.

Як приєднатись до програми:

  • Місцева рада ухвалює відповідне рішення про участь в Програмі
  • На підставі положення про сплату добровільних членських внесків органів місцевого самоврядування – учасників РФМ АЕМУ та ухваленого місцевою радою рішення про участь в Програмі укладається Угода про сплату добровільних внесків до Револьверного Фонду Міст
  • Розпорядженням міського голови або рішенням виконкому створюється конкурсна комісія з відбору позичальників коштів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які бюджетні установи отримують опалення: перелік.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ