Депутати облради проголосували за встановлення меморіалу Небесній Сотні на Сихові. Візуалізація

Опубліковано:

Фото: Скріншот з презентації проекту

 

У бюджеті розвитку області закладуть кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та спорудження монументу у Львові.

Відповідне рішення депутати прийняли на черговій сесії облради 15 травня.

У бюджеті розвитку області закладуть кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації та спорудження монументу у Львові. Депутати вирішили звернутися до міської ради, аби та погодила місце встановлення пам’ятника — на площі біля кінотеатру Довженка.

«Одним серед перших, хто віддав життя за батьківщину був львів’янин Юрій Вербицький. Тому пропонуємо спорудити монумент саме на Сихові. Це місце найбільше пасує для такого простору», — зазначила директорка департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА Оксана Ткачук.

За словами архітектора Михайла Хохоня, на Сихові прагнуть спорудити багатофункціональний простір біля кіноцентру Довженка. Там мають облаштувати музей, пам’ятник, відновити фонтан та зробити дитячий майданчик.

Редакція «Сихів Медіа» вже звернулася за коментарем до Львівської міської ради.

Нагадаємо, 8 травня комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації ЛОР прийняла рішення про встановлення монументу героям Небесної Сотні навпроти кінотеатру Довженка на Сихові.

У свою чергу, як пише «Гал-інфо», начальник управління архітектури й урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський заявив, що 80% опитаних сихівчан виступають проти пам’ятника на площі перед кінотеатром Довженка.

У свою чергу, напередодні голосування в обласній раді низка родин героїв Небесної Сотні висловили свою підтримку проекту архітектора Михайла Хохоня та Петра Свистуна і його облаштування на площі перед кіноцентром ім. Довженка.

https://www.facebook.com/natalja.dyhdalovich/posts/1665307130217247

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ