День театру у Львові. Куди піти і що подивитися

Опубліковано:

27 березня у світі відзначають Міжнародний день театру. Львів не лишається осторонь. Цього року у місті можна буде не тільки відвідати вистави, а й навчитися акторської майстерності, завітати на фестиваль і концерт тощо.
Дві події із перелічених відбудуться на Сихові.

Комедійне імпро-шоу групи “Pan Kotsyk” до Дня театру
Львівський театр імпровізації виступатиме ексклюзивно до Дня театру і ексклюзивно для Сихова. Імпро-група Pan Kotsyk готує інтерактивний виступ з гумором.
Подія відбудеться у Культурно-освітньому центрі імені О. Довженка.
Вхід вільний. Початок — 27 березня о 19:00.

Театральний фестиваль “Закохана весна”
Це ще одна подія на Сихові. Фестиваль об’єднає виступи фольклорної студії «Джерельце», дитячої творчої майстерні «Соняшник», а також дитячого самодіяльного театру «Слово».
Захід пройде у Lviv Dovzhenko Centre
Вхід вільний. Початок об 11:00 25 березня.

 Театр Леся Курбаса
Les Kurbas Theatre запрошують усіх на концерт за участі музичних гуртів, що виникли під дахом їхнього театру. Для глядачів і слухачів гратимуть Kurbasy, Миклухо Маклай та Lirwak. Ведучим буде Василь Колічник, актор, поет і засновник Радіо Скорбота.
Концерт (ПІД ДАХОМ ТЕАТРУ_концерт з нагоди Дня театру) відбудеться в приміщенні театру за адресою вул. Леся Курбаса, 3.
Вхід на подію вільний. Початок 27 березня о 18:00.

Львівський театр ляльок
До дня театру тут готують Таємниця Лісовичка. Прем’єра! Головний режисер Володимир Підцерковний покаже казку про пригоди, лісовиків і незвичайні таємниці, які допомагають робити добрі справи.
Приходьте за адресою: площа Данила Галицького, 1.
Квитки — від 45 гривень. Початок о 12:00, 14:00 і 16:00 25 березня.

Театр Лесі Українки
25 березня трупа покаже Прем’єра боженька (16+). За сюжетом, дія перенесена в ліс і розгортається серед звірят. Але ніщо людське їм не чуже: домінування та експлуатація, анархізм, сексуальні субкультури, квазірелігійні переконання, численні страхи. Страх іншості, страх правди, страх пізнання, страх бути собою, страх любити.
«Однак, найкраща зброя проти страху — це сміх. Тому ми називаємо цю історію про політичні маніпуляції та спекуляції на релігійних почуттях комедією», — зазначає команда.
Вистава пройде за адресою вул. Городоцька, 36.
Квитки — від 80 гривень. Початок — 25 березня о 19:00.

Lviv Theatre of Opera and Ballet
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької 27 березня запрошує на дійство «Vivat оперета!». У програмі фрагменти з оперет Й. Штрауса, Ж. Оффенбаха, Ф. Легара, І. Кальмана, Ф. Лоу: «Весняні голоси», «Казки віденського лісу», «Фіалка Монмартру» та інші.
Лунатимуть уривки за адресою пр. Свободи, 28.
Квитки — від 50 гривень. Побачити дійство можна 27 березня о 18:00.

Театр Імпровізацій від Your Choice – Твій вибір
У день театру можна буде спробувати себе у ролі актора. За словами організаторів, їхні заняття складаються з практик акторської майстерності для розігріву тіла та різноманітних технік на розвиток уяви, креативності, словесної імпровізації, взаємодії із партнером, розкутості, швидкості реакцій.
Імпровізаційний театр — це комбінація гри, спілкування, вирішення завдань, розвитку здібностей, також цікавий терапевтичний ефект.
Тривалість — 2 години. Початок 0 18:00 27 березня.
Участь платна — мінімум 50 гривень. Заняття проходитимуть на вул. Заводській, 31 (5 поверх).

Сихів Медіа