Дерева пам’яті та подяки загиблим військовим висадили на Сихові. Фото

Опубліковано:

У сквері Івана Павла II вшанували пам’ять загиблих сихівчан та посадили сакури подяки спільно з близькими людьми та мешканцями Сихова.

Віктор Петров,Ростислав Шийко, Олег Кунинець та Олег Іваненко загинули за Україну. Вони були українцями, які в складний час стали військовими, добровольцями, які з ризиком для власного життя виконували свої обов’язки перед Україною та її народом. Вони залишили за собою слід в історії нашої країни і назавжди будуть героями.

Дерева подяки посадили, щоб вшанувати пам’ять про загиблих героїв України, які віддали своє життя заради захисту своєї країни та її незалежності. 

Це не перша вже акція, попередньо є висаджені сакури в пам’ять про героїв.

“Цією акцією ми хочемо віддати пошану і подяку, а також підтримати сімей наших героїв. Від душі говорити про силу та життя, тому і вирішили садити дерева та запрошувати близьких людей. Пам’ять є важливою

Ми обрали цю алею, адже вона є улюбленою серед сихівчан. Також хочу зазначити, що сакура для Сихова є символом життя”, – розповідає нардепка Наталія Піпа.

Віктор Петров 

Народився у Львові у родині військовослужбовців.

Здобув вищу освіту на факультеті міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка. Закінчив військову кафедру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за спеціальністю “Розвідка”, де здобув звання “молодший лейтенант”.

У мирний час працював у Молодіжній громадській організації “Інститут Суспільних Ініціатив”. Був редактором видання “Сихів Медіа”, співзасновником, продюсером та креативним менеджером “WHAT IF creative studio”.

Віктор Петров загинув 26 травня 2023 року. Йому було 33 роки. У Віктора Петрова залишилися батьки та бабуся.

Ростислав Шийко 

Випускник Львівської політехніки, засновник і лідер групування «Banderstadt ultras», відомий фанат львівських «Карпат», автор блогу «Військова історія», військовослужбовець 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони.

Ростислав Шийко загинув 15 жовтня 2022 року.У чоловіка залишилися батьки, брат, дружина та дві маленькі доньки.

Олег Кунинець

Олег навчався у Навчально-виховному комплексі “Школа-гімназія І–III ступенів імені Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких”. Закінчив економічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка.

У мирний час працював у будівельній сфері. Був членом політичної партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. Захоплювався спортом, зокрема, бойовими мистецтвами.

У 2019 році завершив бойовий вишкіл у Яворові та Рівному. 

Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 81-ї окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Проходив навчання у Англії і Північній Ірландії.

Олег Кунинець загинув 28 січня 2023 року. Йому було 36 років.У чоловіка залишилися мама та дві сестри.

Олег Іваненко

Олег Іваненко здобув середню освіту у Жовківському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Все життя працював водієм-експедитором. Обожнював свою справу – автомобілі були його справжньою пристрастю. Був майстром на всі руки.

Із перших днів повномасштабного вторгнення почав працювати у роті охорони Шевченківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Згодом став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.Виконував бойові завдання на східному напрямку фронту.

Загинув 16 квітня 2023 року в місті Бахмут під час виконання завдання.У Олега залишилися дружина, 12-річна донька, мама та сестра.

У день вшанування приїхали діти з гімназії Шептицьких, ліцею Оріяна, школи Воля-Висоцька, Жовківської школа №2 та ліцею Стуса, де навчались герої. 

Авторка: Діана Підцерковна

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Зцілювати рани війни”: УКУ відкрив у Львові медичну клініку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ