Львівські музеї запрошують на «професійне» свято

Опубліковано:

 

Львів долучився до святкування Міжнародного дня музеїв. Цьогорічна тема —  «Музеї як культурні хаби: майбутнє традицій». Понад 25 музеїв міста можна буде відвідати безкоштовно або за зниженими цінами. Окрім цього, для усіх охочих організували програму святкувань: інтерактивні заходи, квести, екскурсії, майстер-класи, лекції, виступи гуртів тощо, повідомляє прес-служба ЛМР.

18 та 19 травня музей «Територія терору» візьме участь в акції «Ніч музеїв».

«Учасники екскурсії дізнаються історію створення музею, львівського ґетто та радянської пересильної тюрми № 25. Наукові співробітники проведуть екскурсію виставкою „Табір примусових робіт „Янівська“ — індустрія терору“, гості зможуть одними з перших ознайомитись із новим мультимедійним наповненням музею. Шум потягів, що проїжджають повз музей, освітлення зі спостережних вишок створить умови для повного занурення в тему, глибокого усвідомлення трагічних подій минулого», — повідомили організатори.

Вхід вільний за реєстрацією: https://forms.gle/dgtS6fY9ZxJ16Taw9

18 травня об 11:00, 13:00, 15:00, та 16:00 у Домі Франка відбудуться театралізовані екскурсії «Візит до Франків», «Франчата про тата».

Також завтра, 18 травня, у музеї Соломії Крушельницької можна буде послухати лекцію письменника Андрія Содомори «Людина серед речей».

У неділю, 19 травня, з 11:00 до 16:00 Зоологічний музей ЛНУ ім. Івана Франка запрошує на «День комах», де кожен зможе побачити та попрацювати зі справжнім інвентарем та інструментами ентомологів, послухати про те, як і коли комахи з’явилися на Землі, і які у них є пристосування до життя в різних умовах.

Програма усіх заходів та подій за посиланням: http://bit.ly/2Yr9Pts

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ