Делегати ООН у Львові обговорили питання поділу світу і роззброєння під час симуляційної гри

Опубліковано:

З 13 по 15 квітня учасники Львівської моделі ООН моделювали роботу у комітетах справжньої Організації Об`єднаних Націй. Школярі, студенти, активісти з усієї України представляли різні держави і намагалися дійти консенсусу у вирішенні питань поділу світу після Першої світової війни, роззброєння, кримінального правосуддя тощо.

Єлизавета Федоровська, представниця Молодіжної консультативної групи ООН, на заході була головою Комітету з питань роззброєння та міжнародної безпеки. Під час Моделі його учасники намагалися вирішити питання нелегального обігу стрілецької зброї та легких озброєнь.

«Ми намагаємося виробити кроки, щоби уникнути поширення цієї ситуації у майбутньому. На засіданні Комітету присутні 18 країн, які представляють різні континенти з різними правовими ситуаціями у питанні обігу зброї. Учасники мають немодеровані і модеровані дебати, і у формі дипломатичної суперечки, дискусії вони намагаються дійти спільного рішення щодо маркування зброї, правового аспекту питання тощо», – каже Єлизавета Федоровська.

Костянтин Авербах приїхав на Модель з Києва. Тут він представляв Кіпр у Комітеті кримінального правосуддя і попередження злочинності. Разом з ще 13 делегаціями працював над боротьбою з легалізацією незаконних капіталів та капіталовкладень закордоном, відмиванням грошей.

«Це дуже розширює твій світогляд, змушує вийти з зони комфорту, думати інакше. Я вже три роки беру участь у таких моделях, і навчився не боятися виступати перед публікою, обробляти інформацію, імпровізувати», – зазначає Костянтин Авербах.

Торкалися на Моделі ООН і історичних питань. Один з Комітетів працює над питанням поділу світу і встановленням рівноваги після Першої світової війни.

За словами школярки Анастасії Перевертень, проговорення цього матеріалу допоможе їй краще підготуватися до ЗНО, а також мотивує до здобуття нової інформації.

Нагадаємо, 13 квітня розпочалася Львівська Модель ООН. Школярі, студенти та всі, хто цікавиться міжнародними відносинами та геополітикою, три дні пробуватимуть себе у ролі делегатів Організації Об’єднаних Націй.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ