“Де шукати щастя?” Лекції для молоді в храмі Різдва Пресвятої Богородиці

Опубліковано:

Фото: Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Львів-Сихів (УГКЦ).

 

В неділю, 26 вересня, у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбудуться відкриті лекції для сихівської молоді. Нетривіальне навчання відбудеться в трапезній (вхід зі сторони сходів) на майдані святого Івана Павла ІІ папи Римського, 1.

Зі слів отця Ореста Фредини, тематика тем ділиться на три частини, адже це саме ті речі, на які молодь хотіла б отримати настанови.

“Основною ідеєю лекцій є дати відповідь на питання, які цікавлять молодь. Ми прагнемо зберегти серце молодих людей в чистоті, сповняти його силою, навчити поступати правильно у щоденному суді, і найголовніше – бути живою, енергійною людиною та розуміти, що наше служіння полягає не лише в тому, що ми віримо, а в тому, що згідно з вірою починає вибудовуватись все наше життя,” – ділиться о.Орест.

Лекції будуть відбуватися кожних дві години:

  • Перша з них відбудеться о 12:00 год від отця Юрія Дрозда, на тему: “Святість. Психологічна досконалість, або де шукати щастя”
  • Друга – “Школа і життя – як здолати невпевненість і вибрати свою дорогу”, о 14: 00
  • Третя – “(не) стара Церква: чому я досі християнин”, о 16:00.

Зазначимо, що лекції та тренінги позитивно впливають на людство, адже свідомість і обізнаність – запоруки успішного розвитку суспільства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Молодіжний центр, каплиця та недільна школа. У Сихівському районі з’явиться молодіжний релігійний центр.

Сихів Медіа