Де дітям на Сихові можна отримати безкоштовну психологічну допомогу. Адреси

Опубліковано:

Щотижня в сихівських бібліотеках проводять безкоштовні консультації з психологами. Відвідати їх можуть як і внутрішньо переміщені українські діти, які постраждали від війни, так і сихівчани. Наразі заняття в WIKI бібліотеці та дитячій бібліотеці на вул. Антоненка-Давидовича проводять лише раз на тиждень.

В бібліотеці “Сихівська”, що на вул. Антоненка – Давидовича, 10, на діток та їхніх батьків чекають психологи Центру допомоги “Сонцелеви АRT”. Кожного понеділок з 16:00 до 17:00 спеціалісти надають безкоштовну психологічну допомогу внутрішньо переміщеним та постраждалим від війни дітям за допомогою методів інтегративної арт-терапії.

Тоді як щочетверга з 17:00 до 18:00 в приміщенні WIKI бібліотеки Цент АРТ проводить терапії для дітей та дорослих. В роботі психологи Центру використовують методи інтегративної арт-терапії та надають консультації щодо турбуючих питань. Спеціалісти допомогають прожити кризові ситуаціях, стабілізувати психоемоційний стан, а також проводять творчі майстер-класи, чим стимулюють розвиток творчих здібностей дітей

Заняття проходять на проспекті Червоної Калини, 58. Контактні телефони:0961200966 – Чуплак Оля; 0964817733 – Александрович Ірина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Увага! Ці письменники підтримують геноцид України!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ