Дайджест новин Сихова: випуск №1

дайждест
Опубліковано:

А ви знаєте, що сихівські спортсмени взяли участь у першому в світі турнірі з онлайн-ката чи про те, що в 8-й міській клінічній лікарні з’явився сучасний томограф, завдяки якому медики можуть ще швидше та якісніше надавати невідкладну медичну допомогу? В Сихівському районі ледь не щодня відбуваються варті уваги події, але про них рідко пишуть. Цей дайджест створений спільно з підприємством “Шувар”, аби більше розповісти сихівчанам про те, що відбувається навколо них.

Спортсмени львівського спортивного клубу кіокушинкай карате “Канку” взяли участь в першому Кубку Світу з онлайн-ката та вибороли перше командне місце. Турнір відбувся на платформі zoom, проте змагання в онлайн форматі практично такі ж, як і в офлайні. Учасники дотримуючись правил виконують елементи, судді слідкують за кожним рухом та оцінюють спортсменів, лиш доводиться бути на відстані та подбати про справне інтернет підключення.

В змаганні взяли участь понад 1000 учасників з 26 країн та 112 клубів. Львівські спортсмени вибороли 27 нагород, з яких 8 за перше місце, 10 за друге та 9 за третє. Двобої спортсменів відбувались на 8 татамі одночасно та тривали цілий день.

“Такі змагання підтримують змагальний дух у спортсменів, підтримують вогонь. І це важливо. Оскільки потрібно бачити перспективу руху в перед, а карате це взагалі постійне вдосконалення,” — поділилась думками Наталія Мутіна, представниця Спортивного клубу “Канку”.

Цьогоріч в червні львівська група компаній «Шувар» святкує 30-річчя. Львів’яни спостерігали за тим, як невеликий роздрібний магазин на вул. Чукаріна, де працювало 8 осіб, перетворився на підприємство на 5000 робочих місць. За цей час відбулись сотні подій, тисячі українців стали частиною великої команди, яка постійно розвивається, та було здійснено мільйони покупок.

Оптовий ринок “Шувар” — це унікальна інфраструктура площею 20 гектарів, це відкритість перед працівниками, партнерами та покупцями, це інновації та екологічна відповідальність щодо відходів та енергозбереження, це підприємство, яке займається меценатством та підтримкою тих, хто найбільше цього потребує. Також задля підтримки та розвитку спорту у Львові було створено жіночий гандбольний клуб «Галичанка», який шестиразовим чемпіоном України та призером Міжнародних кубків.

З 15 березня в 8-й міській клінічній лікарні, що на вул. Навроцького, 23, працює томограф. Відділення комп’ютерної томографії відкрили в приміщенні на 1-му поверсі кардіологічного корпусу. У лікарні розповіли, що встановлення комп’ютерного томографу Ingenuity COR(СТ 64) дасть змогу швидко встановити діагноз та надати необхідну невідкладну допомогу на надсучасному рівні.

“Маємо 64-х зрізовий томограф, фактично, на сьогодні один з кращих за потужністю в місті. Це значно покращить рівень надання невідкладної допомоги хворим”, — розповів Василь Трунквальтер, керівник 8-ї міської клінічної лікарні.

Незабаром у 8-й лікарні з’явиться ангіографічна операційна та кабінет МРТ, ремонтні роботи уже проводяться.

Чи справді обов’язково вступати у вищий навчальний заклад одразу після школи? Минулого тижня Спілка багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина” спільно з Українською Академією Лідерства провели zoom-зустріч для сихівських учнів 8-10 класів. На онлайн-зустрічі спікерка Вікторія, сім’я якої теж є частиною спілки багатодітних, розповіла про УАЛ — десятимісячну освітню програму розвитку. В основі навчання — три елементи розвитку: фізичний, емоційний та інтелектуальний.

“Було цікаво спробувати себе в ролі спікера, розповісти школярам про те, що ти сам контролюєш своє життя і воно може піти не як у всіх,” — поділилась Вікторія Говенко, спікерка та студентка УАЛ.

Зустріч була легкою та цікавою, з іграми та розмовами про постановку цілей на майбутнє. Вікторія також акцентувала, що в zoomі були не лише школярі, але й їхні батьки, яким не байдужі думки та бажання власних дітей.

Даний щотижневий дайджест виходить за підтримки найбільшого Сихівського підприємства «Шувар», яке цього року святкує 30-річчя зі створення.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ