Цьогоріч на програму “Теплий дім” передбачили 11 млн грн

Опубліковано:

У Львові продовжує діяти програма «Теплий дім». Місто компенсує до 30% тіла кредиту на проведення ремонтних робіт у будинках ОСББ та ЖБК. Цього року у міському бюджеті на цю програму передбачено 11,1 млн грн. Взяти кредит в межах міської програми «Теплий дім» можна у ВАТ “КБ “Глобус” під 16% річних.

Додатково отримати ще 40% відшкодування ОСББ можуть за умови участі у програмі «Енергодім», пакет “А” (Легкий)» та реалізації таких заходів:

– обов’язкові: встановлення обліку теплової енергії; встановлення ІТП – дозволено встановлювати не лише повноцінне ІТП (такі як встановлювали у житлових будинках на Сихові), але і так званий «вузол погодного регулювання» (без теплообмінників);

– додаткові: заміна, утеплення мереж центрального опалення та гарячого водопостачання; балансування системи центрального опалення; заміна вікон та зовнішніх дверей місць загального користування.

«Тут варто зазначити, що першим етапом участі у програмі «Енергодім» є енергоаудит будинку. При проведені енергоаудиту 70% вартості відшкодовує державний Фондом енергоефективності», – пояснюють у департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Цьогоріч у бюджеті Львівської МТГ на реалізацію програми «Теплий дім» передбачено 11,1 млн грн.

Нагадаємо, з часу дії програми “Теплий дім”, а це 2015 рік, ОСББ та ЖБК Львова отримали 285 кредитів на загальну суму 248,5 млн грн на заходи з енергозбереження, реконструкції і модернізації у 217 будинках. Відшкодування з міського бюджету становило 43,2 млн грн. Зокрема, 5,7 млн грн виплатили у 2022 році та 1 млн грн у 2023 році.

Детальніше про програми енергозбереження тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові затримали двох підозрюваних у крадіжці

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ