Центр Довженка запрошує сихівчан на “Дударик”

Опубліковано:

У переддень дня Святого Миколая у Центрі Довженка Національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» зіграє мюзикл «Пригода Святого Миколая». Для сихівчан підготувати два концерти – о 16:00 та о 18:00.

«Пригода Святого Микола за популярністю – топ-мюзикл для дитячої аудиторії в різдвяно-новорічний час. З року в рік у Львові капела дає 4-6 вистав із незмінним успіхом. Секрет простий – казковий сюжет, чудові актори, неперевершена музика, реальні емоції і драйв від першої до останньої хвилини дійства. Глядач опиняється в вирі баталії за подарунки Святого Миколая. Цей настрій підсилюється декораціями і світлом, постає справді чудове казково-музично-драйвове дійство, де глядач також стає дійовою особою і може обрати сторону, за яку змагатиметься», – сказав керівник капели Дмитро Кацал.

Музика до вистави створена на основі безсмертних хітів усіх часів таких, як James Brown «I Feel Good», AC/DC «Highway To Hell», Queen «We Are The Champions», Chuck Berry «Johney B. Good», The Beatles «Hey Jude», Adele «Skyfall», Scorpions «You And I», Leonard Cohen «Halleluia», Eric Clapton – «Tears In Heaven».

«Як і світові знамениті мюзикли, такі як «Король Лев», «Фантом Опери», «Пригода Святого Миколая» стала must have для дітей на свята. А батьки і супроводжуючі зможуть «покайфувати» від улюбленої музики і щасливих дітей», – додав Дмитро Кацал.

Кількість місць обмежена відповідно до карантинних вимог – тому поспішіть придбати найкращі місця зазделегідь!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подаруйте дітям Різдво!

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ