Центр адаптації та реінтеграції “Оріяна+” запрошує переселенців і сихівчан на заняття

Опубліковано:

В ліцеї “Оріяна”, що на вул. Чукаріна, 3, продовжує роботу Центр адаптації та реінтеграції “Оріяна+”. Волонтери Центру запрошують школярів та їхніх батьків, які постійно та тимчасово мешкають на Сихові, на арт-терапію настільні ігри та зустріч з психологом.

Події в Центрі відбуваються двічі на тиждень – щосереди та щосуботи. Зустрічі триватимуть по дві години, серед тижня сихівчани і переселенці зустрічатимуться о 14:00, а в суботу – о 16:00. Проєкт реалізовують ГО “Інститут Суспільних ініціатив” та “Перша Жіноча Гільдія”, а також колектив школи “Оріяна”.

“Гостей Центру ми розділяємо, так би мовити, на дві кімнати: діти і мами. В неділю, коли було перше зібрання, ми з дітками проводили різні творчі заняття та ігри, а з батьками було більше спілкування, анкетування, збирання запитів. Це було дуже емоційно, вони багато плакали, важко їм про це все говорити, а на завтра ми запланували їм зустріч з центром працевлаштуванням, аби з’являлось більше конкретики. На зустрічі розкажуть про львівські можливості, про роботу в місті, а на дітей знову чекають творчі майстер-класи,” – прокоментувала директорка ліцею “Оріяна” Ірина Коропецька.

В Центрі розповіли, що заняття розпочнуться завтра, 16 березня, паралельно займатимуться три групи:

  • діти (1-7 класи) – арт-терапія, рукоділля
  • діти (7-11 класи) – настільні ігри, історія Львова та Сихівської громади
  • дорослі (завітає Наталія Наконечна з Центру зайнятості, яка розкаже про відкриті вакансії, а також Марія Ярчук з тренінгом “Психологічна допомога”).

“Ми створили центр підтримки для внутрішньо переміщених осіб у школі “Оріяна”. Двічі на тиждень, в середу і в суботу, відбуваються зустрічі для діток і для їхніх батьків. Дітей і батьків ми брали тих, які зареєструвались в сихівський ліцей і в школу “Оріяна”. Але зрештою можуть прийти всі бажаючі, які живуть на Сихові і хочуть трішки відволіктись.

Ідея Центру в тому, щоб спілкуватись з людьми, чути їх потреби, максимально допомагати. Важливо, щоб вони відчували цю підтримку, бо для них це дуже важливо, навіть просто поговорити. Люди хочуть бути корисними, всі хочуть допомагати армії, заробляти, ніхто не хоче сидіти і нічого не робити, а всі хочуть до чогось долучитись. Наш Центром є осередком підтримки на допомоги на Сихові,” – прокоментувала одна авторок ініціативи Роксолана Токарська.

В суботу, 19 березня, внутрішньо переміщені особи зможуть відвідати майстер-клас по самомасажу. Більше про наступні зустрічі читайте на сторінці ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” за посиланням та слідкуйте за анонсами на “Сихів.Медіа”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський “Сверлик” проводить безкоштовні майстер-класи для дітей-переселенців.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ