“Це відділення буде зроблено тільки для жіночого населення”, – директор 4-ї поліклініки про Центр здоров’я жінки

Опубліковано:
Фото: 4-а міська поліклініка Львова

В інтерв’ю з нашими журналістами Павлов Максим, директор 4-ї поліклініки,  анонсував створення Центру здоров’я жінки. Хочемо сьогодні розповісти про нього детальніше.

Центр буде розташований в стінах 4-ої поліклініки на проспекті Червоної Калини, 68, на 8 поверсі. В одному крилі буде центр здоров’я жінки, а на іншому – оновлене відділення променевої діагностики. 

“Ми розробляли концепт і суть його в тому, що це відділення буде зроблено тільки для жіночого населення. Щоб жінка, навіть не маючи проблем, але маючи якісь внутрішні переживання, могла почувати себе перш за все комфортно, не пересікаючись з іншими групами населення (чоловіки, мами з дітьми).”

директор  4-ї поліклініки

Зі слів директора поліклініки, в Центрі жінки зможуть отримати всі необхідні жіночі послуги: мамографію – золотий стандарт діагностики раннього раку молочної залози, ультразвукову діагностику молочної залози, обстеження внутрішніх статевих органів.

Зокрема, пацієнтки зможуть зробити денситометрію. Це додатковий індикатор якості, який був впроваджений Національною службою здоров’я України у 2024 році. Він допомагає визначити щільність кісток і їх структури у жінок постменопаузальному періоді, щоб зробити профілактику остеопорозу та патологічних і різних переломів, які можуть бути наслідком зміни гормонального фону жінок. Жінки хворіють остеопорозом у 4-5 разів більше, ніж чоловіки.

Також у відділені буде розміщено кабінет гістероскопії для інвазивних методів дослідження ендометрію, здебільшого, для жінок в постменопаузальному періоді. У 4-ій поліклініці є один з найсучасніших апаратів гістероскопії.

“Все це буде розміщено в межах одного простору, де буде обслуговуватись виключно жіноче населення. Але це не відкидає інших можливостей, які у нас є: облік в жіночій консультації, лабораторна діагностика та інші суміжні консультації і обстеження, які може проходити, як жінка, так і будь-який інший мешканець Сихівського району.”

директор  4-ї поліклініки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сімейна медицина має бути максимально адресною,” – інтерв’ю з директором 4-ї поліклініки

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ