Чим цьогоріч у Сихівському районі посипатимуть вулиці

Опубліковано:

Для посипання вулиць Львова взимку використовують реагенти, піщано-сольову суміш і гравійний відсів. Водночас це залежить від місця та погодних умов. Про це повідомила очільниця департаменту екології ЛМР Галина Микітчак.

В управлінні виступають за те, щоб піщано-сольову суміш використовували менше, адже вона шкідлива для дерев, особливо там де є більше солі. Реагенти теж мають певний негативний вплив, адже це хімічні речовини.

«В кожному конкретному випадку треба зважати на ситуацію. Десь можна використовувати гравійний відсів, минулого року ми його успішно використовували у парках, тож будемо і цьогоріч продовжувати. На противагу, на бруківці він просто порозсипається між щілинами і не буде мати ефекту. Варто зазначити, що гравійний відсів ми використовуємо, коли є сильна ожеледь або щільний сніговий покрив. Наразі такої потреби не було, використовували лише пісок. Погодні умови на це дуже впливають. Коли немає сильної ожеледі, то використовуємо менше реагентів, тож легше доглядати», –зазначила Галина Микітчак.

Натомість очільниця не може стверджувати, що у зв’язку з використанням піщано-сольової суміші погіршується якість повітря. Хіба що навесні збільшується кількість пилу, але через те, що пісок погано прибрали. На її думку, минулої весни більшість піску була від мішків, якими захищають укриття, а не від посипання доріг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли у сихівських школах розпочнуться зимові канікули

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ