Чи буде дорога в Козельниках?

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Вчора, 23 вересня, Сихівська районна адміністрація, депутати та сихівчани обговорили питання реалізації будівництва дороги в Козельниках.

Мешканці мікрорайону роками потребують дороги зі сторони вул. Рахівська – Зубрівська. Сихівчани неодноразово звертались до РА та міської ради, проте зрушення в темі є лише тепер.

“Дорога робиться з пішохідною зоною, де враховані побажання мешканців. Частина дороги в майбутньому буде забезпечувати доступ до водойм, що в наш час є необхідним”, – коментує засновник ГО “Сихів.Медіа” та громадський діяч Тарас Репицький.

Нагадаємо, що стави мають рекреаційне призначенням з вільним доступом до них, проте його неможливо використовувати для відпочинку та розваг. Вода в ставах сильно замулена та дуже засмічена, а прибережна смуга, як і загальна оцінка екологічного стану, незадовільна.

“В найближчому майбутньому буде розроблятися проєкт, щоб ділянка, яка розташована біля водойм, стала сквером. Це дасть людям можливість відпочивати та гарно проводити час”, – додає Тарас Репицький.

Окрім цього, “болючими темами” для мешканців мікрорайону є відсутність вуличного освітлення та дитячих майданчиків, які найближчим часом з’являться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Люди із розладами психіки безкоштовно отримуватимуть ліки

Сихів Медіа