Чорнобильська лікарня отримала нове обладнання

Опубліковано:

Завдяки підтримці ТРЦ Forum Lviv та Благодійний фонд Запорука Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр отримав нове обладнання. Загальна вартість благодійної допомоги — майже 190 000 грн. З них 160 000 грн на придбання медичної техніки.

Один із пристроїв — пересувна система кольорової візуалізації вен. З цією ж системою значно легше робити безліч маніпуляцій, наприклад, збирати кров на аналізи або вводити лікарські препарати. Вона має 7 режимів роботи, які дають можливість регулювати яскравість, щоб підлаштуватись під різні середовища, перемикати світлові режими для підсилення зображення на різних відтінках шкіри тощо.

«Веносканер допомагає візуалізувати кровоносні судини. Це суттєво спрощує роботу медичного персоналу та допомагає малечі максимально безболісно перенести необхідні маніпуляції. Апарат портативний, на акумуляторі. Тож ми безперешкодно використовуємо його для потреб маленьких пацієнтів Центру», — розповідає завідувач приймального відділення Костянтин Назаров.

Також у Центрі тепер є вага-крісло, яке дозволяє лікарям забезпечити точний огляд пацієнтів з орфанними захворюваннями та сприяє комфортному перебігу медичних процедур.

Не менш важливим є фіброоптичний отоскоп та розхідники для нього. Його використання є необхідним для точної діагностики та лікування проблем, повʼязаних з вухом у дітей із рідкісними захворюваннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У лікарні святого Луки лікарі врятували від ампутації 64-річного львів’янина, який травмував болгаркою руку

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ