Чеська делегація впроваджуватиме е-квиток у Львові

Опубліковано:

Фото: 20 хвилин

 

Цього тижня до Львова приїжджає чеська делегація з Mikroelektronika spol s r.o, яка братиме участь в обговоренні робочих питань щодо встановлення валідаторів у транспорті. Процес впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті міста досі триває. Про це повідомили на офіційному сайті ЛМР.

«Валідатори вже готують до встановлення, і тому будуть вимірювати параметри в транспорті, щоб визначити, де найкраще встановлювати давачі. Розмір, колір, вигляд корпусів вже визначений, лише необхідно визначити, де і як будемо проводити кріплення”, — пояснив Роман Лев, заступник директора ЛКП «Львівавтодор» з автоматизованих систем, керівник проєкту впровадження автоматизованої системи проїзду в ГТ.

За його словами, також зараз готують документи про визначення ЛКП «Львівавтодор» оператором транспортних перевезень.

«Щодо прискорення видачі карток для пільгових категорій, то буде три можливості подати документи для отримання пільгових карток. Перше — це подача документів через ЦНАП. Тому вже цієї осені мешканці можуть завітати в ЦНАП і подати документи для отримання пільгової транспортної картки. Друге — подати документи через кабінет мешканця, який у Львові розпочне працювати з 2 жовтня, а вже, приблизно, з 10 жовтня львів’яни можуть подавати документи. Третє – через сервісний центр на вул. Горбачевського, 10, який відкриється цієї осені. Також розпрацьовуємо зараз ще й четвертий спосіб — це мобільна аплікація і безпосередньо сайт”, — додав Роман Лев.

Загальна максимальна вартість проєкту — 11,2 млн євро (10 млн євро — кредит ЄБРР, 1,2 млн євро — місцевий внесок). Консультант — австрійська компанія iC Conculenten.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дорогу на вул. Стуса планують “звузити”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ