Мультики англійською: 5 корисних YouTube-каналів для дітей

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Не секрет, що чи не кожна дитина полюбляє дивитися мультики. Там її приваблюють яскраві картинки, непересічні персонажі та веселі пісні й діалоги. Однак завжди можна об’єднати приємне з корисним: включайте малечі мультики англійською, аби вона вже з раннього віку вчилася.

«Сихів Медіа» пропонує добірку з п’яти YouTube-каналів для дітей, де в мультиплікаційній формі їх навчать англійської.

Little Baby Bum

Канал має вже понад 15 мільйонів підписників. Тут можна знайти дитячі пісні англійською, які допоможуть малюку вивчити літери алфавіту, цифри, кольори, звуки, назви тварин і ще багато іншого. Обов’язково зверніть увагу на збірку відео action songs — вони заохочують дитину не лише вивчати частини тіла, але й танцювати разом з героями мультика.

Dave and Ava

Цей канал подібний до Little Baby Bum, адже тут також навчають діток за допомогою Nursery Rhymes and Baby Songs. Підходить для дітей віком від 1 до 6 років. За каналом слідкують майже 2,5 мільйони осіб, які прагнуть навчити своїх малих цифрам, кольорам і простеньким словам англійською.

Busy Beavers

Барвисті персонажі та повторення допоможуть дітям швидше вхоплювати нову інформацію. Це також чудовий ресурс для тих, хто викладає англійську у дитсадках. Літери, форми, кольори та багато іншого малі вивчать навіть не задумуючись!

Little Pim English for Kids

Цей канал особливий тим, що його героями є не тільки анімаційні персонажі, а й звичайні діти — носії мови. Крім англійської, відео тут доступні також іспанською, німецькою, французькою, італійською та ін.

Peppa Pig

Любителям Пеппи радимо перейти до перегляду її англомовної версії. Напевно, складно знайти простіший і більш розбірливий мультфільм англійською мовою. Не варто забувати і про можливість увімкнути субтитри!

 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ