Будівельні матеріали і не вкладена бруківка: ситуація біля пам’ятника самотній жінці

Опубліковано:

Сьогодні, 21 червня, на Гарячу лінію міста Львова надійшло звернення щодо будівельних матеріалів і не вкладеної бруківки на пр. Червоної Калини (поруч з вул. Довженка, 11). Матеріали знаходяться там ще від зими, ремонтні роботи на цій ділянці зараз призупинені.

Катерина Кравець, авторка допису зазначає, що на цій ділянці все розрито і запитує про те, коли закінчать вкладати бруківку. Звернення жінки скерували в РА Сихівського району, де повідомили, що ремонтні роботи призупинені до завершення воєнного стану і кошти на капітальні видатки не виділяються.

Катерина ще раз звернулася до них з проханням забрати матеріали з майданчика, бо до кінця війни вони будуть знищенні погодними умовами. Також вона зазначила, що ця проблема виникла у довоєнний час. Відповіді на свій коментар вона ще поки не отримала.

До слова, на цьому відтинку знаходиться один з небагатьох пам’ятників на Сихові, історія якого починається з 1980-х років. Йдеться про пам’ятник самотній жінці. До нашого часу збереглася лише її постать: жінка на колінах з припіднятою долонею, а на руці видніються металеві штирі. Мешканці вулиці пригадують: колись вона тримала в руках голуба. Зараз же пам’ятник обставлений блоками бруківки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бути чи не бути”: сихівчани просять забрати кущ біля нерегульованого переходу на Санта-Барбарі.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ