Львівський бронетанковий завод оновив п’ять танків для ЗСУ

т-64
Опубліковано:

Фото: weaponews.com

 

Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод” (ЛБТЗ), яке входить до складу Укроборонпрому, модернізувало пять танків Т-64 та Т-72, які вже передали українським військовим.

Працівники заводу впоралися навіть швидше, ніж було домовлено, а також дотрималися всіх умов фінансування. Всі танки укомплектовано сучасними системами управління вогнем, внутрішнього і зовнішнього зв’язку та комунікації, приладами денного та нічного бачення, камерами заднього виду, супутниковою навігацією та динамічним захистом.

Зазначимо, що це вже друга передача військової техніки від Львівського бронетанкового заводу до Міністерства оборони України цього року. Перша партія налічувала понад 10 модернізованих бойових машин.

“У першому кварталі завод перевиконав виробничий план на понад 20 млн грн у грошовому еквіваленті”, – зазначив директор підприємства Віктор Андрощук.

Нагадаємо, Львівський бронетанковий завод виготовляє та ремонтує військову техніку, зокрема броньовані пожежні машини ГПМ-72 та ГПМ-54, броньовані ремонтно-евакуаційні машини “Лев” і “Зубр” й тактичну броньовану колісну машину “Дозор-Б”. Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 і низки спеціальних інженерних машин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі з’явиться ще один пункт базування ЕМД

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ