Бонусна програма від Шувару, вертеп в Авдіївці та порятунок 57-літнього чоловіка – в новому дайджесті

Опубліковано:

Редакція Сихів.Медіа лічить тижні щоп’ятничним дайджестом, який виходить за підтримки оптового ринку “Шувар”. Якщо вам є про що розповісти і ви хочете потрапити у наступний випуск підсумкових новин на Сихів. Медіа — надсилайте свої фото та історії на нашу електронну скриньку sykhiv.media@gmail.com.

 • Як стати учасником бонусної програми “Закупи на Шуварі”?

«Шувар» пропонує своїм клієнтам стати учасниками бонусної програми «Закупи на Шуварі».
Як стати учасником та отримати персональну картку?

 1. Візьміть анкету у касира на в’їзді або заповніть електронну за посиланням https://shuvar.com/registration Заповнену анкету віддайте касиру.
 2. Під час наступного візиту на ринок заберіть свою персональну картку в інформаційному центрі біля кас.
 3. Поповніть картку на бажану суму у касира на в’їзді, у терміналі на ринку або за допомогою QR-коду.

Переваги бонусної програми:

 • Автоматичний в’їзд на ринок
 • Швидкий розрахунок карткою
 • Економія на оплаті заїзду
  Наприклад, за в’їзд на легковому автомобілі ви оплачуєте не 15, а 13 грн. При поповненні картки одразу на 130 грн – отримуєте бонусний безкоштовний заїзд.

Власники бонусних карток, які заїдуть на ринок 4 і більше разів в місяць, автоматично беруть участь у розіграші абонементу на безкоштовний заїзд на ринок на 2 місяці та сертифікату на 1000 грн для закупів на «Шуварі»!

 • Учениця сихівської школи перемогла в мистецькому конкурсі

Учениця 9-А класу школи №86, що на вул. Скорини, 34, здобула 3 місце у ХІІ конкурсі різдвяно-новорічної листівки (пам’яті Леопольда Левицького). Юна Варвара Галацан за підтримки креативної вчительки Лідії Миколаївни посіла 3 місце у віковій категорії 13-15 років серед 650 номінантів у конкурсі.

 • Як лікарі 8-ї лікарні повернули пацієнту змогу нормально ходити

57-річний Ігор встав на ноги завдяки старанням лікарів 8-ї лікарні. Був ризик, що він більше не зможе стояти, чоловік опустився наприсядки і лише так пересувався. Зараз пацієнт лікарні вчиться заново ходити.

Львів’янин Ігор переїхав зі Львова до села десять років тому. Він мешкав на горищі батьківської хати, де було холодно і яке було невисоким, а тому під час ходьби треба було підгинати ноги. Після першої зимівлі чоловік зауважив, що ходити йому стало важче і аби розрівняти ноги, треба було докладати зусиль.

«Симптоми, які минули з потеплінням, повернулися із першими прохолодними ночами. За наступну зиму ноги чоловіка зігнулися під кутом 90 градусів, і він більше нічого не міг з цим зробити. Хвороба прогресувала, у нього утворилися контрактури обох кульшових суглобів, колінних, м’язів та сухожиль..», – повідомляють у 8-мій лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова.

Брат Ігоря забрав його до Львова і два місяці намагався знайти лікарів. Зрештою, звернувся до хірургів 8-ї лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова.

Лікарям довелося працювати з кістками пацієнта. На щастя, операція пройшла успішно.

 • Студенти Українського католицького університету вертепували в Авдіївці

Понад три десятки студентів Українського католицького університету, які є членами студентської організації «Україна єдина», відвідали з вертепом Авдіївку. Львів’яни ходили з колядою вулицями міста і місцевими закладами освіти.

“Вбрані в ошатні тематичні костюми, львів’яни співали колядки, водили хороводи, знайомлячи місцевих мешканців з українськими національними традиціями та даруючи перехожим гарний настрій. Долучився до вертепу і офіцер цивільно-військового співробітництва CIMIC 25-Ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади Максим Потапчук,” – поділились враженнями у Авдіївській міській військово-цивільній адміністрації.

За словами жителів міста, колоритні виконавці у прифронтовому місті – рідкість, тому авдіївці з цікавістю зустріли вертеп. Загалом цього року на Схід приїхали 34 студенти УКУ, деякі з них були в прифронтових містах не вперше. Також за ті кілька днів, які студенти пробули на Сході, їм вдалось з вертепом завітати у Нью-Йорк, Торецьк, Олександро-Калинове, Авдіївку та ще кілька міст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Збір для звір”: сихівські бібліотеки проводять благодійний збір для звіряток.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ