“Близько” від сихівського вуличного фотографа

Опубліковано:

Фото: Тарас Бичко

 

З 21 вересня у виставкових залах Львівського муніципального мистецького центру відкривається новий фотопроєкт “Близько” сихівського фотографа Тараса Бичка. Тематикою виставки є переживання змін душевного стану через пережиту онкологію, яку автор описує за допомогою фотоматеріалу.

Виставка буде вільною для відвідування щодня з 21 вересня до 5 жовтня з 10:00 до 21:00 год у Муніципальному мистецькому центрі на вул. Стефаника, 11.

Тарас Бичко – сихівчанин, який творить у жанрі вуличної та документальної фотографії. Він є учасником міжнародного стріт колективу «Little Box Collective» та співзасновником групи «Українська вулична фотографія», діяльність якої спрямована на розвиток і популяризацію вуличної фотографії в Україні. Тарас також є переможцем та фіналістом міжнародних конкурсів «Фотограф Року України 2016», Leica street photo, Miami Street Photo Festival, Documentary Family Awards. Публікувався в LFI, Burn Magazine, National Geographic, Lens Culture, Bird in Flight, Reporters., The Village Україна та інших.

Зазначимо, що виставки Тараса і раніше відбувалися у Муніципальному мистецькому центрі та збирали багато глядачів, які були вражені творчістю фотомитця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Де шукати щастя?” Лекції для молоді в храмі Різдва Пресвятої Богородиці.

Сихів Медіа