Близько 200 юних сихівських спортсменів взяли участь в LVIV OPEN CUP

Цими вихідними у Львові провели масштабну спортивну подію – турнір з кіокушинкай карате “LVIV OPEN CUP”. Змагання проходили на стадіоні “СКА”...

Цими вихідними у Львові провели масштабну спортивну подію – турнір з кіокушинкай карате “LVIV OPEN CUP”. Змагання проходили на стадіоні “СКА” і об’єднали сотні неповнолітніх українських каратистів та тренерів.

В триденному турнірі взяли участь 1620 спортсменів і 93 тренери з 32 клубів та 17 регіонів України, які змагались в 7 повноконтактних версіях карате. Захід організували спортивний клуб кіокушинкай карате “Канку” та Львівська федерація кіокушинкай карате.

Турнір, який тривав 8-10 жовтня, є найбільшим повноконтактним турніром України за чисельністю спортсменів та кількістю команд, які змагались.

“Цими вихідними змагались початківці, білі та помаранчеві пояси, тобто, діти, які займаються до 2-х років. Другого дня змагалися власники “середніх” поясів та всі дівчата початківці, ці перші дні були в форматі закритого турніру. А останній день був відкритим для усіх, змагались близько 600 спортсменів. Цей турнір є один з етапів відбору на Чемпіонат України серед молодших юнаків та дівчат, який проходитиме наприкінці жовтня в Вінниці, якщо карантин не внесе свої корективи,” – розповів Сергій Мутін, організатор турніру та тренер СК “Канку”.

Осу!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активних сихівських школярів запрошують до робочої групи з розвитку шкільного самоврядування у Львові.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ