Благодійний збір та сихівчани на “Запорожці” – в новому дайджесті

Опубліковано:

Традиційний п’ятничний дайджест! Щотижня команда Сихів.Медіа спільно з ТЗвО “Оптовий ринок “Шувар” створюють підсумкові новини Сихівського району. У нас завжди цікаво!

 • Сихівчани на “Запорожці” відправились на змагання в Монте-Карло

Вперше за 111 років українці візьмуть участь у найпрестижніших європейських автоперегонах Rallye Monte-Carlo Classic, які відбудуться в кінці січня у Франції і Монако. Участь української команди в Rallye Monte-Carlo Classique-2022 відбувається за патронатом Кабінету Міністрів.

Львів презентуватиме сімейний екіпаж Світлана Кравс (водійка) і Євгеній Кравс (штурман) на авто 1967 року випуску під стартовим номером 410. 

«Організатори (Королівський клуб Монако) допустили наш національний автомобіль, у зв’язку з 60-річчям випуску першого ЗАЗ-965. Патроном нашої команди став великий друг України, відомий фінський автогонщик, чемпіон світу з ралі 1981 року, чотириразовий переможець ралі Дакар, член Європарламенту Арі Ватанен», – зазначає Євгеній Кравс.

Зазначимо, що екіпажі мають здолати майже 1000 кілометрів серпантинами Високих Альп і фінішувати 2 лютого в столиці Монако – Монте-Карло. По дорозі до змагань делегація матиме зустрічі з українською діаспорою у Вроцлаві (Польща), Ерфурті і Фрайбурзі (Німеччина) та Ліоні (Франція).

 • Медик сихівської лікарні стала заслуженою лікаркою України

За наказом президента Володимира Зеленського у суботу, 22 січня, 30 лікарів та лікарок отримали почесне звання “Заслужений лікар України”. Однією з них цьогоріч обрано пульмонологиню Центру легеневого здоров’я, який розташовано на вул. Зелена, що в Сихівському районі.

За указом Президента України №27/2022 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України”, завідувачці пульмонологічного відділення Центру легеневого здоров’я Надії Рудницькій присвоєно почесне звання “Заслужений лікар України”.

Надія Рудницька, якій надали звання, є кандидаткою медичних наук та доценткою кафедри фтизіатрії і пульмонології ЛНМУ ім. Д. Галицького. Жінка керує пульмонологічним відділення Центру легеневого здоров’я, яке забезпечує цілодобову ургентну допомогу хворим з гострими та тяжкими ускладненнями пульмонологічних захворювань.

У відділення госпіталізують хворих, які потребують спеціальних досліджень з метою диференційної діагностики бронхолегеневих захворювань, з пневмоніями затяжного або тяжкого перебігу, гострими абсцесами легень без ускладнень, хронічним обструктивним захворюванням легень з легеневою недостатністю ІІ-ІІІ ступеня, хронічними гнійними захворюваннями легень, дисемінованими процесами легень, тромбоемболією легеневої артерії і т.д.

 • “Збір для звір” в сихівських бібліотеках

Публічні бібліотеки Львова закликають львів’ян долучатись до благодійного збору для чотирилапих та крилатих звірят. Пункти збору їжі, одягу та ліків уже вдруге організовують в міських бібліотеках, в Сихівському районі долучитись до збору можна в трьох бібліотеках.

Цьогоріч акція «Збір для звір: благодійний збір (їжі, одягу, ліків) для звіряток» триває з 19 січня до 28 лютого. Зібрані під час акції речі передадуть у притулки для тварин ЛКП “Лев” та Домівку врятованих тварин.

У бібліотеки можна приносити:

 • Рисову та гречану крупу
 • Корм і лежачки для котиків та песиків, для гризунів, папуг
 • Наповнювачі для лотків, повідки, ошийники
 • Ліки (вітаміни, засоби від паразитів), одноразові пеленки
 • Клітки (для гризунів та птахів), поїлки ніпельні

В Сихівському районі участь в зборі беруть участь:

 • Бібліотека-філія № 23, вул. Тернопільська,9
 • WIKI бібліотека, пр. Червоної Калини,58
 • Бібліотека-філія № 33, вул. Хуторівка,24

“Ми виступаємо як посередники між читачами і службою, яка передає зібране у притулки. Минулого збору ми назбирали 3 коробки з одягом, кокони для собак та котиків, корм. Ми збирали все, що зазначено в списку, і все це ми відправили разом з всіх бібліотек і відвозимо у притулки, аби тварини не були голодними,” – поділились в WIKI бібліотеці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На “Шуварі” відкрили перший консультаційний кабінет із питань касових апаратів.

Сихів Медіа