Біля ЛАЗу збудують кілька готелів, офісний центр та паркінг

Опубліковано:

Депутати Львівської міської ради затвердили детальний план території забудови на вул. Стрийська, Луганська та Персенківка, про це розповіли на онлайн-порталі “Твоє Місто”. В місцевості колишнього Львівського автобусного заводу планують збудувати кілька готелів, один з яких матиме 16 поверхів, офісні, торгові приміщення і паркінг.

Розробку проєкту забудови території (20, 6 гектара) замовили в 2021 році, замовником є ТзОВ “Львівський завод будівельних виробів”, який зареєстровано на вул. Персенківка, 2. За затвердженим планом, території належать до зон громадської забудови, рекреаційної, зони транспортної інфраструктури та комунально-складські зони – це зони технопарків.

На території збудують один 16-поверховий апарт-готель та офісні 10-поверхівки, кілька апарт-готелів, квартального характеру на 6 поверхів. Загалом заплановано облаштувати понад шість сотень номерів.

Також планують звести багатофункціональний комплекс з супермаркетом та магазинами, дитячий садок і заклади харчування, підземний паркінг до п’яти сотень авто.

“Йдеться про територію, що займає 20,6 гектара. Нині на території, що її охоплює ДТП є садибна житлова забудова, на вул. Персенківці, 4, адміністративні будівлі на вулиці Персенківці, 8, – це колишній гуртожиток ЛАЗу, та торговельні об’єкти – гуртівні, магазини, МАФи і склади. Також територією проходить залізнична колія. А неподалік розташований монастир Ордену кармелітів босих. Він, до речі, є пам’яткою архітектури”, – зазначили в “Твоє Місто”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати ЛМР затвердили межі скверу Гідності.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ