Біля King Kross Leopolis встановлять парковку на 1200 місць

Опубліковано:
З відкритих джерел

При в’їзді у місто на вулиці Стрийській, навпроти ТРЦ “King Kross Leopolis” встановлять перехоплюючий паркінг на 1200 місць для авто. Також на парковці буде вся необхідна інфраструктура – громадські вбиральні, заклади харчування, тощо.
 

Планується, що водії можуть залишати свої автомобілі та пересуватись громадським транспортом.Також щоб стимулювати водіїв користуватись цим паркінгом, на вул. Стрийській планують облаштувати третю смугу руху – вона буде виділеною для громадського транспорту.На паркінгу планують також облаштувати місця для вантажівок, а також зручності для водіїв – туалети, душі та кафе. Цей перехоплюючий паркінг планують облаштувати у 2022 році.

Голова профільної комісії Ігор Зінкевич пояснює, що цей паркінг створять, щоб дати можливість гостям міста не стояти в кілометрових пробках, а залишити свої автомобілі та з комфортом добратися у потрібне місце на громадському транспорті.

“Ця перехоплююча парковка трішки віддалена від кінцевих маршрутів громадського транспорту. Але, сподіваюся, в майбутньому ми це поправимо і зробимо так, щоб громадський транспорт курсував до паркінгу та задовільняв потреби гостей міста. Також нам потрібно буде продумати чітку систему оплати. Наприклад, за користування парковкою люди зможуть отримати безкоштовний абонемент на громадський транспорт. Або ж сам паркінг зробити безкоштовним. Тоді поїздки на громадському транспорті стануть не лише вигідними, але це ще й додатково допоможе розвантажити дорожній трафік у Львові”, – розповів Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності.

Сихів Медіа