Біля автовокзалу збудують нову споруду з безбар’єрним доступом для людей з інвалідністю

Опубліковано:
Фото: ЛМР

На вулиці Стрийській, 109, що біля автовокзалу, у Львові зведують технічну споруду. Також підприємець зобов’язався облаштувати безбар’єрний доступ до платформ для маломобільних, а також благоустрій території. Про це повідомили під час засідання виконавчого комітету ЛМР 27 лютого.

Йдеться про формування невеличкого простору поруч з автовокзалом міста, який насправді не використовується. Тут планують розмістити необхідні для автовокзалу функції. 

“Комунікуючи із заявниками, ми визначили те, що не можна просто доштукувати якийсь невеличкий елемент до загального комплексу, потрібно це зробити в архітектурі, яка була там сформована першочергово самими архітекторами, авторами. Ми в наказі зазначаємо обов’язковість погодження змін з автором об’єкту, Миколою Столяровим.

Окрім цього ми наголошуємо на необхідності забезпечення інклюзивності входу, також потрібно працювати з благоустроєм і відремонтувати накриття тераси, до якої пристиковується об’єкт.”

розповів Антон Коломєйцев

Натомість управління архітектури та урбаністики отримало гарантійний лист від заявника, який бере на себе зобов’язання облаштувати благоустрій включно з інклюзивним підходом до платформ.

Нагадаємо, що у Сихівському районі на вулиці Стрийській 121-б, 121-в, 121-г з’явиться перехоплювальний паркінг, він буде першим у Львові. Його збудує приватний забудовник і передасть місту. Паркінг буде розрахований на 1 264 паркомісця. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля готелю Sonata планують звести 16-поверховий офісний центр

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ