Безкоштовний курс “Згадати все” з вивчення ПДР повертається

Опубліковано:
Lviv Open Lab

Навесні цього року Lviv Open Lab запустив експериментальні курси з вивчення ПДР для підлітків та дорослих, які вже мають водійські права. Сихівчанам проєкт сподобався і в інноваційному просторі вирішили провести повторний курс для дорослих, реєстрація тут.

“Згадати все” – безкоштовний курс з ПДР України для тих, хто уже має посвідчення водія, але з певних причин не користується ним і трохи підзабув правила. Трьохмісячне навчання організовує Easy Drive Автошкола у Lviv Open Lab, що на проспекті Червоної Калини, 58.

Аби потрапити на курс потрібно зареєструватись за посиланням та пройти співбесіду з організаторами. Зазначимо, що навчатимуться на курсі лише ті, хто уже має посвідчення водія. Дедлайн заповнення форми – 17 жовтня, а початок навчання – 22 жовтня 2021 року.

За словами координаторки Центру, курс популярний серед сихівчан, адже за 3 годин після оголошення старту реєстрації, вони уже отримали кілька заявок.

“Минулого разу курс “Згадати все” відвідало майже 40 людей, які щоп’ятниці о 17:30 збирались в Lviv Open Lab. Програма курсу була дуже насичена, навчання тривало довго і ми встигли охопити майже все, що заплановували. Ми хотіли цими курсами все ж таки змінити ситуацію на дорогах, бо ми розуміємо, що культура водіння – це теж дуже важливий аспект життя. Можна сказати, що це своєрідна наука з якою ми стикаємось кожного дня.”

Анастасія Мартинюк, менеджерка інноваційного простору Lviv Open Lab.
Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ