Безбар’єрність у Сихівському районі: минулого року понизили 202 пішохідні переходи

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У Львові тривають роботи з облаштування доступності та безбар’єрного середовища. Зокрема, у 2023 році встановили елементи доступності в адміністративному приміщенні ЛКП “Житловик-С” та Сихівської районної адміністрації, а також провели реконструкцію 202 пішохідних переходів, зробивши пониження.

Минулого року на замовлення Сихівської районної адміністрації облаштували пандуси до житлових будинків на суму 325 тисяч гривень. 

“Зробили доступним адмінприміщення ЛКП “Житловик-С”: понизили бортовий камінь, встановили тактильну плитку, облаштували санвузол, замінили двері і влаштували місце прийому для громадян у кріслах колісних.”

розповідають у Сихівській районній адміністрації

Також у приміщенні Сихівської районної адміністрації створили доступне середовище: ознакували сходи, замінили двері, облаштували тактильну навігацію, встановили підйомник для осіб з інвалідністю, щоб мешканці могли безперешкодно звернутися за інформацією, отримати консультацію і вирішити свої питання.

Як додають у Сихівській районній адміністрації, цього року також планують понизити переходи на 120 локаціях, проте у підсумку їх може бути більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доступність для кожного: у Центрі Довженка люди з інвалідністю зможуть комфортно пересуватись

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ