Вперше у Львові провели батл салонів краси. Фото

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

30 вересня у Львівському палаці мистецтв у межах фестивалю краси «Art beautiful» уперше у місті Лева пройшов «Action Battle» салонів краси.

За умовами, участь брали команди у складі двох осіб – перукар та візажист, які працювали разом. Учасники під час жеребкування отримали конкурсний номер, працювали із жіночим стилем моделі. Час виконання – 1,5 год. 

І якщо защвичай умови підготовки конкурсного завдання є ідеальними, то тут, під час конкурсу траплялися несподівані перешкоди (дим, вітер, гучна музика та ін.).

Команда мала створити найкращий образ королеви осені у стилі fashion. У батлі взяли участь львівські салони краси. 

 «Я вирішила відійти від рамок, бо деколи хочеться драйву, шоу. Це півтори години нестандартних умов які можуть кардинально поміняти задум авторів. Правил немає. Крім екстремальних обставин які створюються складними світловими умовами, вітром, вибухами феєрверків, голосною музикою, учасників ще чекає заміна моделей, під час самого процесу створення образів. Це додаткове випробовування на стресостійкість для майстрів.
Цей батл було організовано за два тижні, а вже на другий рік участь в такому змаганні прийматимуть команди зі всієї України., адже матимемо цілий рік для підготовки нового конкурсу», – розповідає організаторка конкурсу Каріна Сафінська.
Моделі мали індивідуальні номери, які не відповідали номеру команди, що забезпечило незалежне оцінювання. Суддями ж в конкурсі стали всі глядачі та відвідувачі. Головним призом змагань є подорож по Європі.
Цього року змагалися сім команд, наступного року організатори сподіваються залучити декілька десятків учасників.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ