Банк грудного молока у Сихівському районі

Опубліковано:
Фото: unsplash.com

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі, що на вул. Джорджа Вашингтона, 6, відкриють банк грудного молока, який дасть можливість швидше виходжувати передчасно народжених дітей та забезпечувати харчуванням усіх діток, які цього потребують. Про це повідомляє Твоє місто.

За словами Марії Малачинської, директорки центру, коли саме зможе запрацювати банк молока у перинатальному центрі, не відомо. Зараз усе – на стадії формальності та виділення коштів.

«Конкретних дат відкриття не знаємо. 2022-й рік МОЗ оголосив роком материнства і дитинства, тому дуже сподіваємося на підтримку і держави, і місцевої влади. Усе залежить від фінансування. Щоб облаштувати та відкрити Банк молока потрібно орієнтовно 10 мільйонів гривень», – каже Марія Малачинська.

Як зазначає Марія Малачинська, важливим елементом центру є матеріально-технічна база та апаратура: стерилізатори, пастерилізатори та інша техніка, яка дозволяє безпечно отримувати молоко від донора, належним чином обробляти та запропонувати якісний продукт кожній дитині, яка цього потребує.

Зазначимо, що на даний момент такий банк доступний лише у Київському перинатальному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вже навесні можуть дозволити вакцинувати дітей від 5 років

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ