Автоматизований в’їзд на “Шувар” та реконструкція площі перед Центром Довженка – в новому дайджесті

Опубліковано:

Редакція Сихів.Медіа спільно з оптовим ринком “Шувар” щотижня готує дайджест сихівських новин. Якщо вам є про що розповісти і ви хочете потрапити у наступний випуск підсумкових новин на Сихів. Медіа — надсилайте свої фото та історії на нашу електронну скриньку sykhiv.media@gmail.com.

  • Від сьогодні на ринку «Шувар» запустили 4 автоматизовані в’їзди

З 24 грудня на гуртовому ринку «Шувар» запрацювало 4 автоматизованих в’їзди. Про це детальніше розповіли у цій новині. Як це працює?

Якщо клієнт зареєстрований – система розпізнає номер його автівки і пропускає на ринок з мінімальною затримкою. Далі оплата автоматично списується з картки “Закупи на Шуварі” і при цьому діє знижка на заїзд. Більше про програму лояльності за посиланням.

«Автоматизація процесів – це один з наших пріоритетів. Більшість провідних гуртових ринків світу мають схожі за принципом системи», – зазначають на ринку «Шувар».

Якщо клієнт ще не зареєструвався йому треба взяти разову картку для в’їзду, а оплатити можна декількома способами: через QR-код у Приват24 на самій картці, через термінали оплати на ринку – готівкою або банківською карткою, або на виїзді.

  • У 2022 році у Львові планують розпочати реконструкцію площі перед Центром Довженка на Сихові

20 грудня під час позачергового засідання сесії Львівської міської ради депутат ЛМР Ігор Шолтис звернувся до депутатського корпусу з проханням нарешті повернути на розгляд питання стосовно реставрації площі перед Центром Довженка. Міський голова відповів, що кошти на відновлення вже передбачені у проєкті бюджету розвитку на 2022 рік, проте, чи почнуть ці роботи – залежить від голосування депутатів.


“Реконструкція площі перед Центром Довженка є дуже важливим проєктом. На жаль, через брак коштів у бюджеті, ми не змогли розпочати ці роботи цього року. Наскільки я поінформований, у бюджеті розвитку на наступний рік ми передбачаємо ці кошти, щоб розпочати роботи. Це буде два блоки робіт: перший – це заміна інженерних мереж, а другий – це благоустрій самої площі. І, звичайно, треба буде попрацювати з фасадом будівлі, щоб він був сучасним і гармонійним з територією довкола,” – повідомив міський голова Андрій Садовий.


“Цьогоріч підсумком моєї депутатської діяльності був збір звернень від мешканців Сихівського району і найбільше прохань та звернень стосувалися реконструкції цієї площі, про яку і йшлося у 2019 році. Тому мій депутатський запит до міського голови – це комплексно розглянути це питання соціально-розвиткової значимості для мешканців сихівського району центральної площі перед Центром Довженка,” – прокоментував депутат Ігор Шолтис.

  • Сихівський медцентр отримав апарат для порятунку дітей з серцевою недостатністю

Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, який розташовано на вул. Дністерська, 27, отримав один апарат «Prismaflex» для порятунку дітей із нирковою, серцевою та печінковою недостатністю. Кошти, а саме 852 995 тис. грн, для придбання апарату надала Львівська обласна рада.

За словами представників лікарні, це другий такий апарат. Перший з’явився у Центрі 10 років тому, новий, тобто додатковий, пристрій дозволить лікарям уникати складного вибору, коли підключення до апарату потребують одразу декілька дітей. Апарат «Prismaflex» дозволяє одночасно лікувати кілька хворих у гострих критичних станах.

“Подібний апарат ми використовуємо уже десять років. За цей час вдалось врятувати сотні маленьких життів. Але зі збільшенням потоку пацієнтів з проблемами ниркової, печінкової та серцевої недостатності у нас виникла потреба у придбанні другого апарату для проведення низькопотокових процедур гемокорекції у важкохворих діток. Адже бувають ситуації, коли підключення до апарату потребують кілька пацієнтів одночасно,” – прокоментував завідувач відділення реанімації Центру Роман Собко.

  • В сихівській школі провели благодійний різдвяний ярмарок

Учора, 24 грудня, в подвір’ї ліцею та дитячого садочку “Еколенд” відбулось яскраве свято на яке зібрались учні, батьки та педагоги для доброї справи – традиційного Різдвяного ярмарку. За словами організаторів свята, спільними зусиллями сім’ї “Еколенд” вдалось перетворити альтанки на територію на чарівну фабрику, в якій кожен охочий міг придбати тематичні сувеніри, оригінальні декори, цікаві логічні забавки, вишукані прикраси та безліч милих серцю дрібничок, без яких важко уявити новорічні свята.

Зібрані на “Різдвяному ярмарку-2021” кошти ліцей “Еколенд” передасть у благодійний в фонд “Із янголом на плечі”, який опікується онкохворими дітьми.

Сихів Медіа