Автобус №10 призупинив курсування через нестачу пального у Львові

Опубліковано:
Твоє Місто

Сьогодні, 12 травня, міський автобус №10 тимчасово зупинив курсування через нестачу пального в місті. Про зняття маршруту львів’яни дізнались лише сьогодні вранці, адже Львівське комунальне АТП-1 не попередило про це пасажирів завчасно.

Маршрут №10 курсує з головного міського вокзалу до ТРЦ “King Cross Leopolis” та є єдиними комунальним транспортом, який напряму сполучає залізничний вокзал на цю частину мікрорайону Боднарівка.

“На Головному вокзалі від 6:35 очікують понад 15 людей з валізами та дітьми на маршрутку №10. Нагадую, цей маршрут єдиний курсує з головного вокзалу в напрямку автовокзалу, онколікарні. На сайті та офіційній сторінці нічого немає про зміну графіку маршрутки №10. Додзвонилася диспетчеру на мобільний, який заледве знайшла, працівниця пояснила, що сьогодні цей маршрут не курсує,” – розповіла Мар’яна Стисло на Гарячій лінії міста Львова.

За словами представників Львівського комунального АТП-1, ситуація з пальним у Львові складна і непрогнозована, саме тому дату відновлення маршруту наразі неможливо назвати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихів можуть запустити ще один п’ятисекційний трамвай.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ