Алея пам’яті Героїв: в парку “Залізна вода” родичі загиблих військових висадили дерева пам’яті

Опубліковано:

У сихівському парку “Залізна Вода”, неподалік центрального входу з вулиці Стуса, з’явилась Алея пам’яті Героїв. Про це розповіла пресслужба Львівської міської ради.

Вісім родин загиблих військовослужбовців познайомились на Полі почесних поховань Личаківського кладовища і вирішили посадити дерева в пам’ять про своїх захисників. 

«Вирішили висадити Алею пам’яті про наших захисників. Ця алея – не про смерть, не про біль, вона про життя. Це про те, що наші рідні стали історією, і сьогодні історія тут відродиться життям наших дерев. Ми хотіли залишити щось таке, що буде жити і після нас у пам’ять про них», –  розповідає Богдана Спринчане, дружина загиблого військовослужбовця Олександра Спринчане.

Фото:Роман Балук

До управління екології та природних ресурсів ЛМР звернулись представники організації «Марсове поле» – родини загиблих військовослужбовців, які запропонували висадити дерева. Дерева в парку посадили в межах загальноміської акції «Хочу посадити дерево». 

Біля алеї розмістили інформаційний стенд, на якому є імена та фотографії військовослужбовців. Біля кожного є QR-код, перейшовши за яким, можна прочитати про кожного з Героїв.

«Нещодавно я прочитала, що дерево є символом з’єднання неба і землі, тому ця Алея пам’яті, ці дерева для нас є дуже символічними. Наші Герої вже на небесах, але пам’ять про них живе тут, на землі, в наших думках і серцях, а тепер – і в цих деревах. Ми мусимо завжди пам’ятати і робити все, щоб усі пам’ятали про цих чоловіків, братів і синів, які пішли добровільно захищати нас. Я хочу, щоб люди приходили сюди, бачили ці дерева, читали імена на табличках і знали кожного з них.

Це дерево в честь мого чоловіка, тата нашої прекрасної донечки, Тараса Чайки, який добровільно пішов на передову з перших днів війни, незважаючи на те, що в нього була друга група інвалідності. Він пішов нас захищати задля нашого спокійного мирного майбутнього», – каже Софія Чайка, дружина загиблого військовослужбовця Тараса Чайки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для заснування фонду пам’яті сихівчанина Олега Воробйова зібрали ​​75 000 доларів 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ