5-літню дівчинку, яка зникла в Сихівському районі, відшукали у селі за 25 км від Львова

Опубліковано:

Фото: Depo.ua

 

Маленьку мешканку Сихівського району, яку у п’ятницю (11 вересня) оголосили в розшук, знайшли у селі Городиславичі Пустомитівського району, що за 25 км від Сихова. Про це повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Поліції Львівської області.

У п’ятницю,11 вересня у поліцію схвильована матір повідомила про зникнення 5-літньої доньки. Жінка розповіла, що вона з дітьми йшли на зупинку громадського транспорту на вул. Сихівська, аби сісти в автобус. Дійшовши до зупинки, матір з жахом з’ясувала, що її 5-літня донька зникла, спочатку жінка та перехожі шукали дитину самостійно, проте це було безрезультатно.

Правоохоронці оголосили дитину у розшук, до якого залучили працівників усіх служб та підрозділів поліції Львівщини.

Тим часом до правоохоронців звернулась колишня працівниця органів внутрішніх справ України пані Ольга Лисак. Пенсіонерка повідомила, що у селі Городиславичі Пустомитівського району вона помітила маленьку дівчинку, яка загубилась. 5-літня дівчинка не могла пояснити як вона потрапила у село та де її батьки.

Отримавши інформацію про знайдену в Пустомитівському районі дівчинку, співробітники Сихівського відділу поліції виїхали у село Городиславичі. Знайдена дитина виявилась саме тією, яку розшукують на Сихові.

Поліцейські з’ясували, що загубивши маму, 5-літня дівчинка самостійно сіла в автобус, виїхала за межі Львова та вийшла на зупинці у селі Городиславичі, де її й знайшла пані Ольга.

Дитину, цілу та неушкоджену, правоохоронці доставили до сім’ї та провели профілактичну бесіду з сім’єю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі на вулиці обікрали 8-літню дівчинку.

Сихів Медіа