Ветерани отримали ваучери для власного бізнесу

Опубліковано:

У понеділок, 13 листопада 19 ветеранів та 11 дружин ветеранів зі Львова. Це фінансова допомога до 300 тисяч гривень на розвиток власного бізнесу. Відповідні сертифікати вручили у мерії Львова.

Прийом заявок на отримання бізнес-ваучерів від Львівської міської ради тривав близько 2 місяців. Переможцями стали 30 учасників з такими бізнес-ініціативами, як: волонтерське СТО, ательє, студія фотозйомки, кав’ярня, піцерія, салон краси, зоомагазин, свиноферма, ветеринарна клініка, екоініціативи, медичні послуги та навіть реабілітаційний центр для ветеранів. Серед них, зокрема, ветеран війни Назар Олексюк, який після повернення до цивільного життя започаткував власну справу – відкрив зоомагазин «Шалені мопси».

«До війни я займався зовсім іншою діяльністю – був адвокатом. У перші дні війни був призваний до лав Збройних сил України. Воював рік, отримав низку поранень і за станом здоров’я був звільнений з військової служби. Повернувшись до цивільного життя, вирішив кардинально змінити свою діяльність і займатись зообізнесом, зокрема торгівлею товарами для домашніх тварин. У червні знайшов приміщення і відкрив магазин у Львові на вулиці Антоновича. Почав розвивати справу, виникло багато ідей, тому звернувся з документами на отримання ваучеру, який мені Львівська міська рада надала, за що я дуже вдячний.

 Бізнес-ваучер можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, комплектуючих; оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту; закупівлю ліцензійного програмного забезпечення; навчання та консультації з питань започаткування та ведення бізнесу.

«Цього року ми започаткували ініціативу підтримки локального бізнесу, який, власне, вибудовується людьми, які пройшли війну – це або військові, або родичі військових. Це надзвичайно важливо, тому що це дає впевненість у своєму завтрашньому дні. І, думаю, було би правильно, щоби ми з вами через півроку зустрілися і побачили, як працює і розвивається ваш бізнес», – зазначив мер Львова Андрій Садовий.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Платні послуги, контакт-центр та інклюзивний парк розваг: чим живе і що планує Центр Джерело

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ