100-річчя Короля танго у Львівській філармонії

філармонія
Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Львівська філармонія запрошує відзначити 100-річчя Короля танго Астора П’яццоли – славетного аргентинського композитора та генія в історії музики. Унікальна подія для всіх шанувальників класики відбудеться 14 березня у самому серці Львова – Львівській національній філармонії імені Мирослава Скорика.

Астор є одним із небагатьох композиторів, що зміг записати й виконати на концертах майже всі свої твори. Його твори докорінно змінили уявлення про традиційне танго, надали йому сучасного звучання завдяки елементам джазу і класичної музики. П’яццола – засновник стилю, що отримав назву “нуево танго” (https://www.youtube.com/watch?v=x2On-ospCrY).

14 березня на сцені виступлять: Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, скрипаль-віртуоз Марко Комонько та блискучий виконавець з Києва Ігор Саєнко, який гратиме на рідному інструменті Астора П’яццоли – бандонеоні.

У програмі лише хіти усіх часів «короля танго»: «Пори року в Буенос-Айресі» для скрипки з оркестром, «Aconcagua» – знаменитий концерт для бандонеона з оркестром, а також – знамените Libertango! За дириґентським пультом виступить Володимир Сивохіп.

Щоб створити максимально комфортну і безпечну атмосферу, 14 березня заплановано 2 концерти – о 17:00 та 19:30.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланнями:

14 березня / 17:00 – https://philharmonia.lviv.ua/event/the-king-of-tango-2/

 14 березня / 19:30 – https://philharmonia.lviv.ua/event/the-king-of-tango/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концерт для добровольців в Центрі Довженка

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ