10 відповідей на питання, які хвилюють кожного львівського школяра

Опубліковано:
КМДШ

Новий навчальний рік розпочнеться за менш ніж 2 місяці, але через нестабільну ситуацію в країні складно передбачити, які тепер будуть реалії шкільного життя. управління освіти ДГП Львівської міської ради потурбувалося про вчителів, учнів і батьків, опублікувавши відповіді на топ-10 запитань, які найчастіше хвилюють львів’ян.

Отже, на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці управління освіти ДГП повідомляє:

 1. Коли стартує навчання у школах Львова?
  Заплановано розпочати 1 вересня.
 2. У якому форматі відбуватиметься навчання?
  У змішаному форматі офлайн/онлайн. Пропонується: 1-5 класи – офлайн; 6-10 класи – один день на тиждень дистанційно (зі зміною дня кожного тижня); для 11 класів – поєднання очної та дистанційної форми навчання, залежно від семестру. Остаточне рішення керівництво закладу приймає самостійно.
 3. Як готуються навчальні заклади до очного навчання?
  Проводиться робота для обладнанням безпечних укриттів для навчальних закладів. Окрім цього, освітяни проходять навчання із реагування на надзвичайні ситуації та надання першої домедичної допомоги.
 4. Який стан укриттів у школах?
  У червні представники трьох комісій обстежили укриття 127 закладів загальної середньої освіти. Відтак 84% шкіл Львова мають власні укриття, 16% – без власного сховища. До початку навчального року кожне «шкільне» укриття матиме достатню кількість місць для сидіння, два виходи, санвузол, запас води та їжі, теплі речі, ліхтарі тощо.
 5. Якщо немає укриття в школі?
  Якщо школа не має власного укриття, директор закладу укладе договір із підприємством/установою, що має відповідне укриття поблизу навчального закладу.
 6. Чи будуть «групи продовженого дня» (гуртки)?
  Групи продовженого дня працюватимуть у звичному режимі з урахуванням форм навчання конкретної школи міста.
 7. Чи зможуть навчатися у львівських школах діти з числа внутрішньо переселених осіб?
  Діти зможуть навчатися у львівських школах за заявою батьків про зарахування. В попередній період до онлайн-навчання в школах Львова долучилось понад 3 000 внутрішньо переміщених школярів.
 8. Як відбуватиметься навчання в школах, де зараз живуть внутрішньо переміщені особи?
  Станом на 29 червня у закладах освіти перебуває 2561 особа. До 15 липня заплановано переселити переселенців, які нині мешкають у приміщеннях шкіл. Після цього у школах проведуть косметичний ремонт.
 9. Як буде забезпечуватись харчування учнів?
  Як і попереднього навчального року, а саме: учні 1-4 класів харчуватимуться безкоштовно. Учні 5-11 класів пільгових категорій, а також учні із числа ВПО харчуватимуться безкоштовно з дотриманням усіх карантинних норм.
 10. Які зміни відбудуться в шкільній програмі?
  Міське управління освіти пропонує збільшити кількість та удосконалити уроки з національно-патріотичного виховання у старшокласників. Зокрема, буде розширена мережа тирів – її дообладнають відповідними засобами. Окрім цього, старшокласники відпрацьовуватимуть надання першої домедичної допомоги.

Нагадаємо, що це попереднє бачення. Про подальші кроки управління освіти буде повідомляти ближче до початку навчального

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани просять повернути великий дитячий майданчик біля Інтерсіті

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ