10 локацій для фото на Сихові

фото
Опубліковано:

Влаштуйте собі фотосесію просто неба! І якщо ви сумнівались, чи Сихів – вдалий район для цього задуму, то після нашої «шпаргалки», переконаєтесь, що якраз на Сихові  знімки вийдуть незвичайними!

1.Фото на фоні забудови. Висока й не дуже, сірувата, багряна чи з синіх панелей, вона направду може стати доволі непоганим місцем для того, аби зробити вдалу світлину. Та й варіанти поз тут можуть бути найрізноманітніші, адже біля будинку можна і стояти, і сидіти, і бути як близько, так і трохи подалі.

2. От чого-чого, а світлини у трамваї у вас точно немає. А трамвай – це майже символ району. Тільки подумайте, скільки років він уже з нами? Насправді лише 4,5 роки, і якщо ви досі не встигли зробити там фото, щиро радимо це місце. Адже стільки всього відбувається в трамваї – ціле життя.

А фотографуватися можна не лише в самому салоні, але й на зупинці, так можна зробити цілу серію знімків чи тематичний колаж.

3. Ще однією особливістю Сихова, а водночас і класним фоном для фото – є мурали й графіті. Їх дуже багато, через що кожен охочий зробити цікаве фото має широкий вибір кольорів, розмірів, тематики та розташування самого настінного малюнку. Завдяки муралові ваші фото, без сумніву, будуть більш яскравими та урбаністичними. Цю фотографію ми зробили на фоні муралу, що біля Сихівського відділу поліції на просп. Червоної Калини, 66. Проте, їх є десятки та детально про мурали Сихова та місця їхнього розташування можна прочитати тут.

4. А ви знаєте про будинок-колодязь чи будинок-циліндр у мікрорайоні Козельники? Ось вам ще одна бомбезна локація для фото! Це круглий житловий будинок на вул. Бережанській, 54, де можна зробити неймовірні фотографії з нижнього ракурсу. Беріть напарника, який погодиться трохи присісти на асфальт, і фото готове!

5. Від круглого будинку в Козельниках зовсім трохи до сихівського моста, де ми теж пропонуємо сихівчанам зробити фото. Машини, трамвай, синьо-жовті поручні та рідний Сихів позаду, що може бути кращим?

6. Проте, якщо є наснага, можна піти до моста біля Львівської духовної семінарії. Там набагато менше людей, він не робочий, тому ніхто і ніщо не завадить зробити вам омріяне фото. А заходи сонця з цього моста просто незрівнянні.

7. Якщо ви прихильник урбаністики й муралів вам недостатньо, на Сихові якраз вчасно добудовують ЖК Avalon, на територію якого можуть зайти всі охочі. Це саме та локація, де кожен метр може стати місцем для світлин. Ми обрали сходи й куб-лазанку на дитячому майданчику, проте також можна фотографуватися на фоні новобудови чи турніках.

8. Багато цікавого є на сихівських дитячих майданчиках. Завдяки забудовникам району тут ще з 1980-их подекуди залишилися незвичайні фігури. Так, на подвір’ї вул. Сихівської, 2 є дерев’яний вирізьблений стовп, а на вул. Зубрівській, 1-36 керамічні скульптури. Чим не локація для неординарного фото?

9. Останні дві пропозиції будуть для тих, кому до вподоби фотографуватися на природі. Перед тим, як піти на захід сонця на міст біля семінарії, ви можете зайти на її територію. Там розташовані два озера, де на містку чи серед очерету також можна стати до фотографії. Та й, до того ж, це чудове місце для пікніка й відпочинку.

10. І нарешті – сихівський лісопарк. Це величезна територія, а це означає, що й варіантів для знимки тут теж багато. Можна фотографуватися серед дерев, на галявині перед р. Зуброю, або ж піти на другу галявину, ближче до «Арени Львів», де влітку ростуть колоски, що стануть чарівним реквізитом до ваших фото.

Тож беріть друзів і гайда робити красиві та незвичайні літні фото! А ще – діліться своїми цінними сихівськими локаціями, щоб доповнити цей список!

Юлія Бойчук

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фотосесія на Сихові: руйнуємо стереотипи

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ